Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu “Rubenes” florbola komandas jauno gadu sāk ar uzvarām

Publicēja 2019. gada 8. janv. 01:32Elīna Upīte
Aizvadītajā nedēļas nogalē pirmās spēles 2019. gadā Latvijas čempionātā florbolā aizvadīja piecas “Rubenes” florbola komandas – abas virslīgas un abas 1. līgas komandas, kā arī veterānu (35+) līgas komanda.

Pirmā laukumā devās vīriešu 1. līgas florbola komanda “Rubene-1”, kas piektdienas, 4. janvāra, vakarā Kocēnos aizvadīja svarīgu cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīrā. Cīņa ar Cēsu komandu “Lekrings 1” noslēdzās ar rubeniešu uzvaru (9:6). Jāatzīmē, ka šī bija pirmā spēle, ko sadarbībā ar “Echo Sports” un Latvijas Florbola savienību bija iespēja vērot tiešraidē internetā.   SPĒLES IERAKSTS

Sestdien, 5. janvārī, Kocēnos sieviešu 1. līgas līderes – komanda “Rubene-1” izcīnīja pārliecinošu uzvaru (13:3) spēlē ar komandu “NND/RJTC”.

Tās pašas dienas vakarā Kocēnu sporta namā tikās ELVI līgas vīriešiem komandas – Kocēnu “Rubene” un Liepājas “Kurši/Ekovalis”. Jau 1. periodā “Rubenei” izdevās iegūt būtisku pārsvaru (5:1), kas tika palielināts arī atlikušajā spēles daļā, kā rezultātā cīņa noslēdzās ar pārliecinošu “Rubenes” uzvaru ar rezultātu (11:1). Pēc izcīnītās uzvaras “Rubene” čempionāta kopvērtējuma tabulā pakāpās uz 1. vietu, apsteidzot aizvadīto sezonu čempionus. FOTO GALERIJA    SPĒLES IERAKSTS

5. janvārī kārtējās izbraukuma spēles aizvadīja pieredzes bagātie “Rubenes” veterāni (35+), kuri Madonā izcīnīja divas uzvaras – ar rezultātu 14:1 pārspēja “Rēzeknes” komanda, savukārt ar rezultātu 7:3 uzvarēja komandu “Madonas novads”. Arī “Rubenes” veterāni savā līgā izvirzījušies līderpozīcijā.

Svētdien, 6. janvārī, Ķekavā izbraukuma spēlē ar komandu “Ķekava” uzvaru (5:11) svinēja ELVI līgas sieviešu florbola komanda “Rubene”, un arī “Rubenes” sieviešu komanda savā līgā Latvijas komandu konkurencē kļuvušas par līderēm.

Šīs nedēļas spēļu grafiks:
  • vīriešu 1. līga: sestdien, 12. janvārī, plkst. 18.00 Saulkrastu sporta centrā FBK “SĀC” - “Rubene-1” 
  • ELVI (virslīga) līga vīriešiem: sestdien, 12. janvārī, plkst. 19.00 Lielvārdes novada sporta centrā “Lielvārde/FatPipe” - “Rubene”.
Comments