Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu PII “Auseklītis” - viena no akcijas "Dabai labu darīt” līdere

Publicēja 2017. gada 16. maijs 08:03Inese Arhīvs
2017.gada 10.maijā notika SIA “ZAAO” (ZAAO) vides projektu noslēguma pasākums. Uzņēmumā informē, ka 2016./2017. mācību gadā projekta 4 konkursos piedalījās 131 izglītības iestāde no ZAAO darbības reģiona. Bērni un jaunieši veica dabas izpēti, veidoja herbārijus, gleznas, dabas maketus, filmēja pamācošus video, meklēja atbildes uz mēneša jautājumiem un vāca PET pudeles un makulatūru.

Īpaši jāatzīmē otrreizējo materiālu vākšanas akcijas “Dabai labu darīt” rezultāti, jo šogad izglītības iestādēm izdevies savākt rekordlielus apjomus – 336 tonnas makulatūras un 398 kubikmetrus PET pudeļu. Akcijā “Dabai labu darīt” izcēlusies Kocēnu novada Kocēnu pirmsskolas izglītības iestāde "Auseklītis", kas rezultātā savākusi otru lielāko makulatūras daudzumu- 8,2 tonnas- starp visiem dalībniekiem.

Kopā šajā aktivitātē iesaistījušās 93 izglītības iestādes – 28 pirmsskolas izglītības iestādes un grupas un 65 skolas. Akcija noritējusi sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu. Salīdzinājumā ar pagājušā gada apjomiem – šogad savākts par 46 t makulatūras vairāk un izglābti par 322 kokiem vairāk. Savukārt PET pudeles – par 58 m3 vairāk.

Foto no ZAAO vides projektu noslēguma pasākuma.

Comments