Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu pastaigu promenādē pabeigta labiekārtojuma elementu uzstādīšana

Publicēja 2017. gada 2. aug. 05:49Inese Arhīvs
Ar katru gadu arvien skaistākus vaibstus Kocēnu ciemā iegūst teritorija pie ūdenskrātuvēm. Arī šajā gadā pašvaldība veikusi ieguldījumus infrastruktūrā, lai turpinātu pastaigu promenādes izveidi. Teritorija kļuvusi gaišāka diennakts tumšajā laikā- ir pabeigta apgaismojuma izbūve. Tāpat izvietoti atpūtas infrastruktūras elementi- soliņi.

Kocēnu pastaigu promenādes izveide un labiekārtošana aizsākās pirms teju trim gadiem. Soli pa solim līdz tam mazāk koptajā vietā nu norisinās brīvdabas pasākumi, gan vietējie, gan Kocēnu viesi arvien vairāk to izmanto netraucētai un mierīgai atpūtai. Gan ar kājām, gan velo un bērnu ratiņiem ērtāk un piemērotāk izmantojami šopavasar kļuvuši celiņi. Vērīgākie pamanīs vēsturisko bruģi, kas, Lielās talkas laikā atsegts, interesentiem atstāts kā liecība un saistoša pietura nelielajā pastaigā.

Jaunā pastaigu promenāde papildina Kokmuižas pils parku, un dod iespēju mierīgi un nesteidzīgi izbaudīt gleznainu un ainavisku pastaigu, kā arī ieraudzīt Kokmuižu un Kocēnus no cita skatu punkta.
Comments