Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu pamatskolā viesojās konkursa "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2018" žūrija

Publicēja 2018. gada 7. nov. 06:24Elīna Upīte   [ atjaunināts 2018. gada 7. nov. 06:58 ]
Šodien, 7. novembrī, Kocēnu pamatskolā viesojās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkotā konkursa "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2018" žūrija – LIZDA priekšsēdētājas vietniece Ilze Priževoite, LIZDA eksperte vispārējās izglītības jautājumos Irina Avdejeva, Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta vecākā referente Ilze Siliņa un UNESCO Latvijas Nacionālā komisijas Zinātnes sektora vadītāja Sarmīte Pulste, kā arī LIZDA Padomes dalīborganizācijas - Valmieras starpnovadu arodorganizācijas priekšsēdētāja Zinta Irbe, lai tiktos ar Kocēnu pamatskolas direktoru Daini Trēziņu, Kocēnu pamatskolas arodkomitejas priekšsēdētāju Marinu Melkurti un Kocēnu novada domes priekšsēdētāju Jāni Olmani.

Tikšanās laikā konkursa žūrijas komisija piedalījās nelielā koncertā, kurā uzstājās dziedošie un dejojošie skolēni, apskatīja skolu, iepazina skolas vēsturi, kā arī pārrunāja ar konkursa norisi saistītos jautājumus.

Tikšanās noslēgumā Kocēnu pamatskolas direktors saņēma ielūgumu uz konkursa "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2018" noslēguma pasākumu, kurā tiks paziņoti uzvarētāji.

Comments