Kocēnu novada dome aicina piedalīties akcijā "Zemes stunda"

Publicēja 2020. gada 25. marts 07:42Kristers Blūms   [ atjaunināja Elīna Upīte 2020. gada 26. marts 04:54 ]
Kocēnu novada dome arī 2020. gadā piedalīsies Pasaules Dabas Fonda organizētajā vispasaules akcijā "Zemes stunda", lai ar savu piemēru rosinātu iedzīvotājus padomāt par savu ikdienas rīcību un kopīgi veicinātu vides ilgtspēju.

Sestdien, 28. martā, no plkst. 20.30 līdz plkst. 21.30 Kocēnu novada pagastu apdzīvotajās vietās iespēju robežās tiks izslēgts ielu un cita veida apgaismojums.

Pašvaldības speciālisti aicina Kocēnu novada iedzīvotājus un uzņēmējus piedalīties akcijā, uz vienu stundu samazinot elektroenerģijas patēriņu, izslēdzot mazāk nozīmīgās elektroierīces un samazinot vai izslēdzot telpu apgaismojumu.

Zemes stunda ir pasaulē lielākā vides akcija, kurā miljoniem cilvēku vairāk nekā 180 valstīs un teritorijās simboliski izslēdz apgaismojumu uz vienu stundu, tā paužot atbalstu tūlītējai rīcībai klimata pārmaiņu mazināšanai un dabas daudzveidības izzušanas apturēšanai.

2020. gads ir izšķirīgs, jo pasaules līderi apspriedīs jaunus dabas daudzveidības un ilgtspējīgas attīstības mērķus nākamajiem 10 gadiem, kas ietekmēs turpmāko planētas nākotni. Latvijai nevajadzētu palikt malā, jo daba izzūd arī pie mums!

Lai palielinātu attēlu, uzspiediet uz tā!
Comments