Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada sportisti startēs VII Latvijas jaunatnes olimpiādē 2017

Publicēja 2017. gada 14. jūn. 04:31Krista Gromova
VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, kas šogad notiks no 2017.gada 7. jūlija līdz 9. jūlijam Cēsīs, Kocēnu novadu pārstāvēs 41 novada sportists piecos dažādos sporta veidos.

No 28 olimpiskiem sporta veidiem Kocēnu novada sportisti startēs airēšanā, badmintonā, karatē un jātnieku sportā. Savukārt visplašāk pārstāvētais neolimpiskais sporta veids būs florbols, kurā novada vārdu aizstāvēs 37 sportisti, startējot gan zēnu, gan meiteņu komandās.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts nozīmes uz Olimpiskajiem pamatprincipiem balstītas sporta sacensības, ko reizi divos gados rīko Latvijas Olimpiskā komiteja un organizē kāda no Latvijas novadu pašvaldībām ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu.

Olimpiāde ir lielākās jaunatnes sporta sacensības Latvijā, kurās jaunajiem sportistiem būs iespēja sacensties 29 dažādās disciplīnās. Tajā piedalīsies apmēram 3000 sportisti no visas Latvijas.

Sacensības notiks arī Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados.

Olimpiādes atklāšana notiks Cēsu Pils parkā 7.jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz Pils parku, kas sāksies plkst.21.00. Atklāšanas ceremonija sāksies plkst.22.00, un to vadīs TV un radio personība Renārs Zeltiņš. Tāpat uzstāsies perkusionists Reinis Reķis un grupa “Transleiteris”, kā arī atklāšanas ceremonijas viesus priecēs arī uguns šovs un deju grupas “BUA SHOW” dejotājas. Ceremoniju plkst.23.00 noslēgs uguņošana.
Comments