Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada sportisti gūst panākumus Latvijas Jaunatnes Olimpiādē

Publicēja 2017. gada 10. jūl. 04:43Inese Arhīvs   [ atjaunināts 2017. gada 10. jūl. 08:05 ]
2017.gada 7.-9.jūlijā Vidzemes sporta bāzēs norisinājās VII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā startēja 35 Kocēnu novada sportisti. Šajā Olimpiādē Kocēnu novada komanda var lepoties ar trīs medaļām - divām zelta un vienu bronzas.

Kocēnu novada sportisti startēja airēšanas, badmintona, jāšanas sporta un karatē disciplīnās. Visplašāk pārstāvētais sporta veids bija florbols, kurā novada vārdu aizstāvēja gan zēnu, gan meiteņu komandas.

Zelta medaļas VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē izcīnījusi Kocēnu novada meiteņu florbola komanda un kanoe airēšanas slalomists Emīls Putniņš. Bronzas medaļu un 3. vietu karatē disciplīnā “kata” izcīnījis Patriks Pazāns.

Olimpisko sešinieku florbolā noslēdza Kocēnu novada zēnu florbola komanda, bet badmintonā 6.vietu izcīnījis Mārtiņš Zemešs. Sekmīgi startējusi arī mūsu novada jāšanas sportiste - Betija Anemarija Ezerkalne konkūra disciplīnā ieguvusi 12. vietu, bet iejādē – 11. vietu.

Kocēnu novada dome pateicas visiem jaunajiem sportistiem, viņu treneriem, vecākiem un līdzjutējiem par neatlaidību un mērķtiecību sportisko sasniegumu kaldināšanā! 

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts nozīmes uz Olimpiskajiem pamatprincipiem balstītas sporta sacensības, ko reizi divos gados rīko Latvijas Olimpiskā komiteja un organizē kāda no Latvijas novadu pašvaldībām ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu.

Olimpiāde ir lielākās jaunatnes sacensības Latvijā, kurās jaunajiem sportistiem ir iespēja mērot spēkus 29 dažādās disciplīnās. Šogad sacensībās piedalījās 2803 sportisti 82 pašvaldībām.

Ar Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensību rezultātiem iespējams iepazīties Latvijas Olimpiskās Komitejas mājaslapā - http://ljo2015.olimpiade.lv/ .

Patriks Pazāns


Emīls Putniņš

Kocēnu novada florbola komanda (jaunietes)
Comments