Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada sportistiem labi starti Latvijas Sporta veterānu-senioru sacensībās vieglatlētikā

Publicēja 2018. gada 7. marts 04:06Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 8. marts 03:45 ]
3.martā Rīgas sporta manēžā tika aizvadītas Latvijas Sporta veterānu-senioru sacensības vieglatlētikā telpās. Šajās sacensībās piedalījās arī vairāki sportisti no Kocēnu novada, kuri spēja uzrādīt ļoti augstvērtīgus rezultātus.

Vīriešu konkurencē Kocēnu sportisti spēja kāpt uz goda pjedestāla vairākās disciplīnās:

60m skrējienā vīriešiem 2.vietu K35+ vecuma grupā izcīnīja Armands Broks (rez.8,22), savukārt K55+ vecuma grupā soli no goda pjedestāla palika Jānis Zagorskis, izcīnot 4.vietu (rez.8,54).

200m skrējienā vīriešiem 5.vietu K40+ vecuma grupā ieguva Andis Gailis (rez.31,17).

800m skrējienā vīriešiem K55+ vecuma grupā pārliecinošu 1.vietu izcīnīja Kocēnu novada sporta laureāts Valdis Tilts (rez.2.31.08), K40+ vecuma grupā 6.vietu ieguva Andis Gailis (rez.2.31.93), savukārt K35+ vecuma grupā 5.vietu ieguva Armands Broks (rez.2.40.59).

1 jūdzes skrējienā vīriešiem vēlreiz savu sportisko formu apliecināja Valdis Tilts, kurš uzvarēja K55+ vecuma grupā (rez.5.48.11), savukārt K40+ vecuma grupā Andis Galis ieguva 3.vietu (rez.5.19.74).

Tāllēkšanas sacensībās vīriešiem 5.vietu K70+ vecuma grupā ieguva kocēnietis Gunārs Mīlenbergs (rez.2,44),  6.vietu K60+ vecuma grupā izcīnīja Jānis Dainis (rez.4,02), savukārt 3.vietu K35+ vecuma grupā ieguva Armands Broks (rez. 5,45).

Trīssoļlēkšanas sacensībās vīriešiem 2.vietu K60+ vecuma grupā izcīnīja Jānis Dainis (rez.9,18) un 3.vietu K55+ vecuma grupā ieguva Valdis Tilts (rez.9,24).

Lodes grūšanas sacensībās vīriešiem K70+ vecuma grupā 5.vietu ieguva Gunārs Mīlenbergs (rez.8,40) savukārt uzvaru K55+ vecuma grupā izcīnīja Kocēnu novada sporta laureāts Jānis Zagorskis (rez.11,03).

Dāmu konkurencē Kocēnu novada sportistes arī sasniedza ļoti augstvērtīgus rezultātus:

60m skrējienā sievietēm 2.vietu D35+ vecuma grupā izcīnīja Kocēnu novada sporta laureāte Laura Pētersone (rez.9,01), savukārt 5.vietu šajā vecuma grupā izcīnīja cita kocēniete Sanita Balode (rez.9,88).

200m skrējienā sievietēm uzvaru D35+ vecuma grupā izcīnīja Laura Pētersone, kura tuvāko sekotāju apsteidza par vairāk nekā vienu sekundi (rez.30,68), savukārt šajā pašā vecuma grupā uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās kocēniete Sanita Balode (rez.35,25).

1 jūdzes skrējienā sievietēm pēc trešās medaļas sacensībās devās Laura Pētersone, kura palika vienu soli no sacensību goda pjedestāla D35+ vecuma grupā, iegūstot 4.vietu (rez.6.15.02).

Tāllēkšanas sacensības sievietēm 3.vietu D35+ vecuma grupā izcīnīja kocēniete Sanita Balode (rez.3,56).

Komandu kopvērtējumā ar izcīnītajiem 259 punktiem Kocēnu novada komanda ierindojās 17.vietā 37 pašvaldību konkurencē.