Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada sportistiem godalgotas vietas sacensībās "Cēsu pavasaris 2018"

Publicēja 2018. gada 13. maijs 22:37Kristers Blūms
Svētdien, 13.maijā, Cēsu pils parkā aizvadīts tradicionālais skrējiens-nūjošanas pārgājiens "Cēsu pavasaris 2018", kurā piedalījās arī Kocēnu novada sportisti

Dalībnieki startēja četru veidu distancēs - pirmsskolas vecuma bērnu skrējiens Pils parka teritorijā bez laika kontroles, 2 km distancē, 4.8 km distancē un 8 km distancē.

Skrējienā godalgotas vietas izcīnīja vairāki Kocēnu novada skrējēji:

1.vietu savās vecuma grupās izcīnīja Laura Pētersone, pieveicot 8km garo distanci 36 minūtēs un 51 sekundē, Valdis Tilts, kurš 4,8km garo distanci veica 18 minūtēs un 55 sekundēs un Raitis Lērme, kurš 8km veica 47 minūtēs un 12 sekundēs.
2. vietu savās vecuma grupās arī izcīnīja trīs Kocēnu novada sportisti - Kaspars Pētersons 18 minūtēs un 29 sekundēs pieveica 4,8 km garu distanci, Dominiks Pētersons 2 km distanci pieveica 14 minūtēs un 3 sekundēs, savukārt Jānis Dainis 8 km garo distanci pieveica 51 minūtē un 2 sekundēs.
3.vietu 8 km garo distanci noskrienot 48 minūtēs un 37 sekundēs izcīnīja vaidaviete Inga Vīksna.

Apsveicam Kocēnu novada sportistus ar panākumiem!