Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis” svinīgi atklāj jauno grupiņu Rubenē

Publicēja 2017. gada 4. okt. 01:30Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 4. okt. 01:30 ]
2017.gada 2. oktobrī Kocēnu novada Rubenē pirmsskolas izglītības iestādē “Auseklītis” svinīgi tika atklāta jaunā sagatavošanas grupiņa “Zīļuks” bērniem no 6 gadu vecuma.

Svinīgo pasākumu ar uzrunu atklāja pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” vadītāja Līga Preise ar PII “Auseklītis” kolektīvu Rubenē, sveicot visus klātesošos. Savā priekā par jaunajām telpām dalījās arī Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, Kocēnu novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja Ieva Stiģe, kā arī bērnu vecāki, novēlot PII “Auseklītis” kolektīvam panākumiem bagātu jauno mācību gadu. “Patīkami apzināties, ka arī Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādēs pieaug pieprasījums pēc jaunām vietām grupiņās. Tāpat prieks uz ielām redzēt arvien vairāk jaunos vecākus ar savām atvasēm. Lai nodrošinātu ģimenēm ar bērniem pēc iespējas labākus apstākļus bērnu skološanai novadā, remontadarbus, ka arī citus darbus, kas saistīti ar izglītības iestāžu telpu un apkārtējās vides atjaunošanu, plānots turpināt arī turpmāk,” atklāj Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis.

Jaunās grupiņas telpas tika izremontētas pēc tam, kad tās 27 gadus bija stāvējušas tukšas un klusas. Tagad tās nodrošina vietu 17 bērniem. Papildus jaunajām telpām PPI “Auseklītis” Rubenē šo mācību gadu uzsāk arī ar 4 jaunām, krāsainām rotaļu konstrukcijām rotaļlaukumos, kā arī rūpējoties par bērnu drošību, atjaunots teritorijas nožogojums un uzstādītas jumta sniega barjeras. Tāpat š.g. augustā tika atjaunota ceļu infrastruktūra, atjaunojot ielu, kā arī gājēju ietvi Rūķu ielā, kas ved uz bērnudārzu, kā arī atjaunots segums automāšīnu stāvlaukumam.

Kocēnu novada pašvaldība PII “Auseklītis” apkārtējās vides sakārtošanā ieguldījusi aptuveni 50 000 EUR, no kuriem jaunās grupiņas remontdarbos ap 30 000 EUR.

Pirmsskolas izglītības iestādi “Auseklītis” 2017./2018. mācību gadā apmeklēs 244 audzēkņi no kuriem 75 filiāli Rubenē, bet 169 Kocēnos. Šajā mācību gadā ar PII “Auseklītis” jaukajām skolotājām un skolotāju palīgiem pirmo reizi iepazīsies 57 paši jaunākie – 20 “Rauši” (vecumā no pusgada kopā ar vecākiem) un 37 bērniņi no pusotra gada vecuma.

                                                                                  

Comments