Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada pašvaldība izcīna Brīvības kausu rogainingā

Publicēja 2017. gada 13. nov. 05:27Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 13. nov. 05:30 ]
Lai veicinātu pašvaldību un to iestāžu darbinieku sportiskās aktivitātes, kā arī noskaidrotu aktīvāko un sportiskāko pašvaldību rogainingā, Lāčplēša dienā, 2017.gada 11. novembrī, Kolkas pagastā pašvaldību komandas ar vairāk kā 110 dalībniekiem piedalījās Latvijas otrajā Pašvaldību kausa rogainingā izcīņā, kurā uzvaru guva Kocēnu novada pašvaldība.

Par uzvaru Brīvības rogainiga Pašvaldību kausā kopumā cīnījās 15 drosmīgākās, izturīgākās un uzņēmīgākās pašvaldības. Lielākā pārstāvniecība bija no Durbes novada. Tai pat laikā tālāko ceļu uz Kolku mēroja komandas no Krustpils novada, Jaunpiebalgas, Apes un Madonas novadiem. Slīteres nacionālā parka un Melnsila apkārtnes mežus iekaroja arī pašvaldību komandas no Dundagas, Kandavas, Kocēnu, Rojas, Salas, Mārupes, Talsu, Kuldīgas, Tukuma un Vecumnieku novadiem.

Uzvarētāju balvas vīriešu komandu konkurencē izcīnīja Apes novada pašvaldības komanda, sieviešu konkurencē – Jaunpiebalgas pašvaldības komanda, bet jauktajā – Kocēnu novada pašvaldība.

Ieguvēji ir visi, bet uzvarētājs var būt tikai viens un šoreiz Brīvības rogaininga 2017 Pašvaldības kausu ieguva Kocēnu novada pašvaldība, kuru pārstāvēja 3 komandas – Līga Valdmane un Andris Robalds, Inese Bērziņa un Jānis Dainis, Māris Heinols un Armands Broks.

Pasākumu organizēja biedrība „Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva”, atbalstīja – Dundagas novada pašvaldība.

Rezultāti publicēti: https://coksilva.lv/sacensibas/brivibas-rogainings/

Apsveicam ar uzvaru!
Comments