Kocēnu novada pašvaldība aicina daudzbērnu ģimenes un maznodrošinātos seniorus pieteikties pārtikas paku saņemšanai

Publicēja 2020. gada 17. jūn. 06:31Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 17. jūn. 22:59 ]
Jūnijā teju 300 Kocēnu novada iedzīvotāju – daudzbērnu ģimenes un seniori – saņems Kocēnu novada pašvaldības piedāvāto papildu sociālo atbalstu ikmēneša pārtikas pakas veidā.

Kā iepriekš vēstīts, šāds lēmums par papildu sociālā atbalsta piešķiršanu laika periodā no šī gada 1. jūnija līdz 31. augustam tika pieņemts Kocēnu novada domes sēdē 28. maijā.

Pašvaldība aicina atbalstam pieteikties:
  • daudzbērnu ģimenes, kuras nesaņem Eiropas Savienības finansētās pārtikas un higiēnas preču pakas un kuru bērni iepriekšminētajā laika periodā neapmeklē pirmsskolas izglītības, jo pirmsskolas vecuma bērniem pašvaldība piešķir atbalstu (50% vai 80% apmērā) ēdināšanas izdevumu apmaksai. Pārtikas paku reizi mēnesī saņems katrs daudzbērnu ģimenes bērns;
  • maznodrošinātos seniorus, kuri nesaņem Eiropas Savienības finansētās pārtikas un higiēnas preču pakas;
  • seniorus, kuri dzīvo vieni un kuru ienākumu apmērs nepārsniedz 80% no 2020. gada 1. janvārī spēkā esošās minimālās darba algas (344 eiro).
Vienas pārtikas pakas vienai personai vērtība ir 21 eiro. To sagatavo Kocēnu novada uzņēmēji – SIA “Vidus un partneri”.

Personas, kuras vēl nav pieteikušās pārtikas pakas saņemšanai, aicinātas to veikt līdz katra mēneša 25. datumam. Ja veidlapa jau vienreiz ir iesniegta, atkārtoti to nav nepieciešams darīt. Pieteikuma veidlapa publicēta ŠEIT (pie Sociālā dienesta veidlapām).
Comments