Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada MTB komanda gatavojas jaunajai sezonai

Publicēja 2019. gada 8. janv. 03:50Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 8. janv. 03:57 ]
Kocēnu novada MTB komanda gatavojas Latvijas kalnu divriteņu maratona jaunajai sezonai, kas sāksies 28. aprīlī ar līdz šim nebijušu etapu no Valmieras līdz Cēsīm.

Kā vēsta organizatori, 2019. gada seriāls izcelsies ar jaunām un interesantām trasēm, kas būs lieliski piemērotas kā iesācējiem, tā rūdītiem riteņbraucējiem.

Nākamā gada sezonā iekļauti septiņi etapi. Katrs no tiem izcelsies ar savu “odziņu”. Pozitīvu pārsteigumu pilns būs jau pirmais etaps. Pirmo reizi distances dažādos braucienos vedīs no Valmieras līdz Cēsīm.

Jau astoto gadu sezonas atklāšanas posmā aktīvi iesaistīsies Kocēnu novada pašvaldība – gan kā dalībnieki, startējot “Kocēnu novada MTB” komandai, gan arī kā sabiedrotie organizatoriskos jautājumos.

Tā kā aptuveni puse (~ 20 km) velotrases, kas šogad būs sākuma posms, atrodas Kocēnu novada teritorijā, iestājoties pavasarim, tiks veikti trases sagatavošanas darbi, savukārt sacensību norises dienā par dalībnieku labsajūtu trasē rūpēsies Kocēnu novada pašvaldības darbinieki un brīvprātīgie jaunieši, kas nodrošinās dzirdināšanas punkta darbību pie viesu nama “Straupnieki”, savukārt ar uzmundrinošiem skaņdarbiem velobraucējus iepriecinās un pavadīs Kocēnu kultūras nama pūtēju kvintets Larisas Stivriņas vadībā.

      
Distanču kartes (lai palielinātu attēlu, iespiediet uz tā)
Comments