Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada kori iegūst 1. pakāpi Valmieras un Valkas koru apriņķa skatē

Publicēja 2018. gada 10. apr. 06:00Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 10. apr. 06:02 ]
Aizvadītās nedēļas nogalē, svētdien, 8. aprīlī, Valmieras 5. vidusskolā izskanēja Valmieras un Valkas koru apriņķa skate, kurā piedalījās 19 kori no Valmieras, kā arī apkārtējām pilsētām un novadiem, tajā skaitā arī 3 kori no Kocēnu novada. B grupā startēja Vaidavas kultūras un amatniecības centra jauktais koris un Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra sieviešu koris "Lira", savukārt A grupā piedalījās Kocēnu novada jauktais koris ''Imera''.

A grupā startējošais Kocēnu novada jauktais koris Imera, diriģenta Imanta Toča vadībā ar 43.78 punktiem ieguva 1. pakāpi. Tāpat 1. pakāpi ieguva arī ari Kocēnu novada B grupas kori - Vaidavas kultūras un amatniecības centra jauktais koris ,diriģentes Ineses Sudrabas vadībā, ar 40.00 punktiem, bet Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra sieviešu koris ''Lira'', diriģentes Larisas Stivriņas vadībā, tika pie 40.22 punktiem.

Valmieras un Valkas koru apriņķa skati vērtēja žūrijas komisijas priekšsēdētājs, Siguldas koru apriņķa virsdiriģents Jānis Baltiņš, Dziesmu svētku virsdiriģents, Valmieras un Valkas koru apriņķa virsdiriģents Ivars Cinkuss, Dziesmu svētku virsdiriģents, Limbažu koru apriņķa virsdiriģents Kaspars Ādamsons, Latvijas Nacionālā kultūras centra koru un vokālo ansambļu eksperts Lauris Goss, Dziesmu svētku virsdiriģente, Jēkabpils koru apriņķa virsdiriģente Agita Ikauniece, kā arī Latvijas Nacionālā kultūras centra Tautas tērpu nozares padomes eksperte Anete Karlsone.

Comments