Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada iedzīvotāji aicināti uz sapulcēm par grantēto ceļu pārbūvi

Publicēja 2017. gada 7. jūl. 04:45Inese Arhīvs
Kocēnu novada dome uzsākusi būvprojektu izstrādi novada grantēto ceļu pārbūvei. Projekts šobrīd atrodas izstrādes posmā, kura izpildei nepieciešami ceļiem piegulošo zemju īpašnieku saskaņojumi. Tādēļ 2017.gada 12., 13., 14. un 17. jūlijā Kocēnu novada iedzīvotāji un pārbūves ceļu posmiem piegulošo zemju īpašnieki tiek aicināti uz sapulcēm par grantēto ceļu pārbūvi.

Uz 12. jūlija sapulci Dauguļu internātpamatskolas telpās plkst. 18.00 aicināti visi interesenti un ceļa posmam Mazbrenguļu ceļš – Birzgaļi (Dikļu pagasts, Dauguļi) piegulošo zemju īpašnieki.

13. jūlija sapulcei, kas norisināsies Bērzaines tautas namā plkst. 18.00, pievienoties aicināti visi interesenti un ceļa posmam Siliņi – Jaunķīši un Zilūžu pienotava – pagrieziens uz Ērgotiem piegulošo zemju īpašnieki.

14. jūlijā Zilākalna pagasta pārvaldē plkst. 18.00 arī tikties aicināti visi interesenti un ceļa posmam Jaunmakuļi – Zilaiskalns piegulošo zemju īpašnieki.

Savukārt 17. jūlijā Vaidavas kultūras namā plkst. 18.00 uz tikšanos aicināti visi interesenti un ceļa posmam Vaidava – Strīķi piegulošo zemju īpašnieki.

Dalība sapulcēs nav jāpiesaka, aicināts ikviens interesents.
Comments