Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada domi turpinās vadīt Jānis Olmanis

Publicēja 2017. gada 15. jūn. 03:50Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 15. jūn. 03:57 ]
Šodien, 2017.gada 15. jūnijā norisinājās Kocēnu novada domes jaunā sasaukuma pirmā sēde. Par domes priekšsēdētāju tika izvirzīts viens kandidāts - Jānis Olmanis, kas vienbalsīgi ar 15 balsīm “par” tika ievēlēts par Kocēnu novada domes priekšsēdētāju.

Par domes priekšsēdētāja 1. vietnieku ievēlēts Jānis Dainis (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”). Savukārt par priekšsēdētāja vietnieci tika ievēlēta Evija Nagle (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”). Abi deputāti šos amatus ieņēma arī iepriekšējā sasaukumā. 

Jau ziņots, ka Kocēnu novada domē ievēlēti 11 deputāti no “Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK””, bet 4 no “Zaļo un Zemnieku savienība”. Domē ievēlēti Ivars Ādamsons (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Jānis Bērziņš (Zaļo un Zemnieku savienība), Sarmīte Bračka (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Jānis Dainis (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Jānis Grasbergs (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Sandra Grīnliņa (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Ivars Jēkabsons (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Roberts Ločmelis (Zaļo un Zemnieku savienība), Evija Nagle (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Jānis Olmanis (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Inese Sudraba (Zaļo un Zemnieku savienība), Dainis Trēziņš (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Vineta Vintere (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Jānis Zagorskis (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!” - “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”) un Jānis Zvirbulis (Zaļo un Zemnieku savienība). No tiem 5 deputāti nav bijuši ievēlēti iepriekšējā Kocēnu novada domes deputātu sasaukumā – Jānis Bērziņš, Jānis Grasbergs, Sandra Grīnliņa, Roberts Ločmelis un Dainis Trēziņš.              

Comments