Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada domes energoefektivitātes pasākumu konkursā saņemti 8 pieteikumi

Publicēja 2017. gada 17. maijs 01:26Inese Arhīvs
Kocēnu novada domes projektu konkursā par energoefektivitātes pasākumu veikšanu novada daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās saņemti 8 pieteikumi. Saskaņā ar konkursa nosacījumiem tie tiks izvērtēti un lēmums pieņemts viena mēneša laikā.

Jau ziņots, ka nolūkā mudināt īstenot tādus pasākumus, kas veicina daudzdzīvokļu māju siltumnoturību un samazina energoresursu patēriņu tajās, no 2017.gada 3.aprīļa līdz 12.maijam Kocēnu novada dome izsludināja projektu pieteikumu pieņemšanu pašvaldības konkursā energoefektivitātes pasākumu veikšanai novada daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.

Pašvaldības finansējuma apmērs energoefektivitātes pasākumiem vienai dzīvojamai mājai noteikts līdz 2800 EUR, un to dzīvojamā māja var saņemt vienu reizi. Kopējais pasākumam pieejamais finansējums 2017. gadā ir 15 000 EUR.

Finansējumu dome piešķir energoaudita veikšanai, tehniskās apsekošanas veikšanai, energoefektivitātes pasākumu tāmes sagatavošanai, renovācijas būvprojekta vai vienkāršotās renovācijas tehniskās dokumentācijas izstrādāšanai, kā arī tādiem energoefektivitātes pasākumiem kā logu maiņa vai tml.
Comments