Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada dome finansē neformālo iedzīvotāju iniciatīvu grupu projektu konkursu

Publicēja 2018. gada 13. apr. 00:08Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 13. apr. 00:08 ]
Iedzīvotāji aicināti pieteikties Kocēnu novada domes finansēto neformālo iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursam. Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanu Kocēnu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību, veicināt sadarbību starp domi, neformālām iedzīvotāju iniciatīvu grupām un nevalstiskajām organizācijām, kā arī, piesaistīt ievērojamus vietējos resursus un brīvprātīgo darbu sabiedriski nozīmīgos projektos.
Projektu pieteikumus aktivitāšu īstenošanai var iesniegt nevalstiskās organizācijas, biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas , fizisku personu neformālās grupas, kurās apvienojušies vismaz 5 (pieci) dalībnieki un kas konkursa ietvaros paredzētās projekta aktivitātes īstenos Kocēnu novada administratīvajā teritorijā.

Projekta dokumentu oriģinālus Kocēnu novada domē jāiesniedz līdz 2018. gada 27. aprīlim plkst. 16.00, iesniedzot personiski Kocēnu novada domē, nosūtot dokumentus pa pastu vai kā elektroniski parakstītu dokumentu uz elektroniskā pasta adresi info@kocenunovads.lv ar norādi "Finansētu neformālo iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursam". Projektu ieviešanas periods paredzēts līdz 2018. gada 30. decembrim.

Plašāka informācija par projekta pieteikumu sagatavošanu: Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas vadītāja vietniece Anta Šulmeistare-Tupreine, e-pasts: anta.sulmeistare-tupreine@kocenunovads.lv.

Iedzīvotāju ievērībai: 17.aprīlī Kocēnu kultūras nama kamīnzālē no plkst.10.00 - 11.00 plānota tikšanās ar novada iedzīvotājiem par iniciatīvu grupu projektu sagatavošanu un iesniegšanu.

Projektu konkursa nolikums ŠEIT
ċ
Kristers Blūms,
2018. gada 13. apr. 00:08
Comments