Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu novada airēšanas slalomists Emīls Putniņš Baltijas čempions un Latvijas kausa virsotnē

Publicēja 2019. gada 16. apr. 01:00Kristers Blūms
Četri kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomisti triumfējuši Baltijas čempionātā, divi kļuvuši par vicečempioniem un vēl diviem bronzas medaļas. Starp zelta ieguvējiem arī Kocēnu novada sportists Emīls Putniņš. 

Sestdien, 13.aprīlī Iecavā Baltijas čempionu titulus izcīnīja Emīls Putniņš, Toms Karlivāns, Kaspars Pakers un Guntars Strazdītis. Emīls Putniņš ar Baltijas čempionāta absolūtā vērtējuma jeb OPEN grupas uzvaru C1 laivu klasē vīriešiem priecē un liek lepoties pirmo reizi, iepriekš Kocēnu novada sportists bijis Baltijas čempions junioru konkurencē un Baltijas vicečempions pieaugušajiem. 

Turpat Iecavas ūdeņos, bet svētdien, 14.aprīlī, norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā 1.posms. Arī šeit konkurenti nepārspēja Emīlu Putniņu un viņš ir ieņēmis Latvijas kausa virsotni.

Nākamās Baltijas mēroga sacensības Kocēnu novada sportistam Emīlam Putniņam jau pēc neilga mēneša un tieši aizstāvot iekaroto pozīciju - Latvijas kausa 2.posms Smiltenē un 3.posms Valmierā.FOTO: Jaan Sibul
Fotoattēlā: Emīls Putniņš, Baltijas čempions airēšanas slalomā C1 laivu klasē vīriešiem

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes sporta asociācija
Kaspars Pakers
26594761

Comments