Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu kultūras namā uz Ziemassvētku gaidīšanas koncertu aicina Trio “Mediante”

Publicēja 2016. gada 1. dec. 03:21Nezināms lietotājs
Svētdien, 2016.gada 11.decembrī, pl.18:00 Kocēnu kultūras namā ar koncertu “Tik laimīgs” uzstāsies trio “Mediante”.
Koncertā “Tik laimīgs” divu dzirkstošu vokālu un jūtīgas akordeona spēles izpildījumā būs iespēja latviešu valodā dzirdēt gan jau iemīļotas, gan mazāk dzirdētas Ziemassvētku dziesmas trio “Mediante” aranžijā.
“Tik laimīgs” ir koncertuzvedums, kurā mūziķi aicina klausītājus notraukt svētku steigu no pleciem un, kopā meklējot atbildi uz jautājumu – “Kur slēpjas laime?”, caur dziesmu izdzīvot patiesu, jautru un gaiši smeldzīgu stāstu.
“Mediante” ir profesionāls un muzikāli dinamisks trio, kas katrā jaunā aranžijā meklē harmonisku akadēmiskā smalkuma un svingam raksturīgās improvizācijas apvienojumu. Lai atsvaidzinātu klausītāju jau ierasto repertuāru, trio Latvijas un pasaules mūzikas pērļu vidū apzināti meklē sen nedzirdētas un mazliet piemirstas kompozīcijas.
Mūziķi – Laine Kārkliņa, Zane Jankuna un Māris Rozenfelds – iepazinās, kopā mācoties Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā. Līdz šim jaunieši ieguvuši akadēmiskās zināšanas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kā arī lepojas ar nozīmīgiem individuāliem sasniegumiem un plašu profesionālo pieredzi vietēja mēroga un starptautiskos koncertos.
Muzikālo sadarbību “Mediante” uzsāka pirms gada, un, lai gan daudziem trio vēl ir neiepazīts tīrradnis, viņu sniegumu jau atzinīgi novērtējuši un iemīļojuši klausītāji gan tuvākās, gan tālākās Latvijas pilsētās.

Comments