Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

“Kocēnu Gauja” iekļūst Kocēnu novada čempionāta florbolā finālā un gaida pretinieku

Publicēja 2016. gada 23. maijs 06:14Elīna Upīte
Vakar, 22. maijā, Kocēnu sporta namā notika Kocēnu novada čempionāta florbolā A divīzijas pusfināla spēles, kurās tikās komandas “Kocēnu Gauja” un Alūksnes “Pelikāni”.

Pirmajā pusfināla spēlē abu komandu vidū izvērtās spraiga cīņa, kurā “Kocēnu Gaujai” izšķirošos uzvaras vārtus izdevās gūt vien 17 sekundes pirms pamatlaika beigām (3:2). Savukārt otrā pusfināla spēlē dominēja “Kocēnu Gaujas” pārsvars (4:8), sniedzot kocēniešiem iespēju cīnīties par ceturtā Kocēnu novada čempionāta florbolā zelta medaļām.

A divīzijas otra pusfināla pāra – Mazsalacas “Vimbas” un “Farm Dumperi.LV Club” - spēles notiks svētdien, 29. maijā, plkst. 14.00 un 16.00. Šajā dienā par ceļazīmēm uz finālu cīnīsies arī B divīzijas komandas - “Liepupe” un “Komandantstunda”, kuru spēles paredzētas plkst. 15.00 un 18.00, kā arī “P.K.U” un “IBK Griffin” - plkst. 17.00 un 19.00.

Savukārt dienu iepriekš, 28. maijā, un nākamās dienas, 29. maija, pirmajā pusē Kocēnu sporta namā tiks aizvadītas Latvijas IV Olimpiādes kvalifikācijas turnīra florbolā atlases sacensību 1. kārtas spēles E grupas komandām. Par iespēju spēlēt Olimpiādē sacentīsies Kocēnu, Pārgaujas, Naukšēnu un Alūksnes novads vīriešu florbola komandas. Plašāka informācija ŠEIT.
Comments