Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu 38. skautu vienības aktivitātes

Publicēja 2015. gada 25. nov. 01:46Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 25. nov. 01:48 ]
Aizvadītajā nedēļas nogalē, 20. - 22. novembrī, Kocēnu skautu centrā notika Kocēnu un Ogres skautu un gaidu sadraudzības pasākums. Skauti un gaidas devās pārgājienā uz Cimpēnu pilskalnu, Mujānu viduslaiku pilsdrupām un Balto torni, kā arī Zilākalna svētvietu. Ogres vienības izmantoja iespēju pārbaudīt savas spējas, kāpjot Dieva kāpnēs, kas uzstādītas pie Kocēnu skautu centra, savukārt vakari tika pavadīti. spēlējot tradicionālo skautu Nakts spēli un dažādas galda spēles.

Kocēnu 38. skautu vienības mazākie dalībnieki – mazskauti un guntiņas – sestdien, 21. novembrī, devās pētniecības gājienā pa seno šaursliežu dzelzceļa līniju – bānīša ceļu, kas ved cauri Kocēnu pagastam. Pēc pārgājiena mazskauti un guntiņas aizvadīja praktisko nodarbību, kurā mācījās strādāt ar zāģi un citiem darbarīkiem, kas nepieciešami nometņu norisē malkas un citu skautiem noderīgu priekšmetu (piemēram, galdu, trauku turētāju u.c.) sagatavošanā.

Sestdien, 28. novembrī, Kocēnu 38. skautu vienība kopā ar tās vadītāju Jāni Olmani un vadītāja vietnieci Sandru Grīnliņu piedalīsies Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas 25 gadu jubolejai veltītā svinīgā konferencē Rīgā. Plašāka informācija ŠEIT.Kocēnu un Ogres skauti un gaidas

Kocēnu mazskauti un guntiņas pētnieciskajā pārgājienā


Mazskautu un guntiņu praktiskā nodarbība Kocēnu skautu centrā
Comments