Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu 38. skautu vienība piedalās skautu un gaidu nometnē “Rudens cerība 2016”

Publicēja 2016. gada 28. okt. 05:36Elīna Upīte
Šodien, 28. oktobrī, Kocēnu 38. skautu vienība uzsākusi dalību ikgadējā skautu un gaidu nometnē “Rudens cerība 2016”, kas norisināsies līdz svētdienai, 30. oktobrim, Mežgaļu pamatskolā Bauskas novada Brunavas pagastā.

Nometne pulcēs aptuveni 2000 dalībnieku no Rīgas, Valmieras, Kocēniem, Ogres, Baldones, Dobeles skautu vienībām, būs pārstāvēta gan Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija, gan Latvijas Kristīgie skauti.

Kā informē nometnes organizatori, jaunākie nometnes dalībnieki nakšņos Mežgaļu skolas telpās, bet pārējie jaunieši dzīvos āra apstākļos, teltīs, kā skautu un gaidu dzīvē ierasts, paši rūpēsies par siltumu un gatavos ēdienu uz atklātas uguns.

Kā ierasts, nometnes dalībnieki apgūs dažādas āra dzīves prasmes – kā iekurt ugunskuru un pagatavot uz tā ēdienu, kā orientēties mežā, kā sniegt pirmo palīdzību. Jaunieši izzinās alpīnisma pamatus un citas mākas, kas nepieciešamas, dzīvojot āra apstākļos.Kocēnu 38. skautu vienības dalībnieki pirms došanās uz nometni "Rudens cerība 2016"
Comments