Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnos pašvaldības policija efektīvāk varēs veikt atkritumu apsaimniekošanas līgumu kontroli

Publicēja 2019. gada 8. aug. 02:29Elīna Upīte
Lai nodrošinātu efektīvāku atkritumu apsaimniekošanas līgumu kontroli novadā, Kocēnu novada pašvaldība uzsāks darbu ar SIA ZAAO (ZAAO) izveidoto tiešsaistes sistēmu LAIPA.

Ikdienā, atrodoties ārpus biroja telpām un apsekojot īpašumus, pašvaldības policijas darbiniekiem tagad pieejama aktuālā informācija par pašvaldības administratīvajā teritorijā noslēgtajiem sadzīves atkritumu izvešanas līgumiem ZAAO izsniegtajā planšetdatorā.

Atgādinām, ka spēkā ir Kocēnu novada pašvaldības saistošie noteikumi “Atkritumu apsaimniekošanas noteikumi Kocēnu novadā”, kas nosaka, ka nekustamā īpašuma īpašniekiem vai pārvaldītājiem ir pienākums slēgt līgumu par radīto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Iedzīvotājiem, kam līgums ar ZAAO nav noslēgts, tiek izteikts brīdinājums un aicinājums sakārtot līgumsaistības.

Gadījumā, ja līgums ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu pēc pašvaldības policijas atgādinājuma netiks noslēgts norādītajā termiņā, tiks sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, piemērojot naudas sodu.

Atkritumu apsaimniekošanas līgumu iespējams noslēgt klātienē ZAAO birojā Valmierā, Rīgas ielā 32, kā arī, zvanot pa tālruni 64281250 vai sūtot pieteikumu uz e-pastu zaao@zaao.lv.
Comments