Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnos notiks Latvijas čempionāts jauktajās sprinta stafetēs orientēšanās sportā

Publicēja 2015. gada 15. jūn. 00:31Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 15. jūn. 00:42 ]
Sestdien, 20. jūnijā, no plkst. 12.00 Kocēnos norisināsies Latvijas čempionāts jauktajās sprinta stafetēs orientēšanās sportā, kurā piedalīsies sportisti no dažādām Latvijas vietām.

Sacensību centrs atradīsies pļavā pie Kocēnu novada domes ēkas, bet kontrolpunkti būs izvietoti un distances aptvers visu ciema teritoriju. No plkst. 12.00 notiks dalībnieku reģistrācija un plkst. 14.00 tiks dots starts stafešu sacensībām, savukārt ap plkst. 16.00 sāksies Latvijas čempionāta uzvarētāju apbalvošana.

Ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi sacensību norisei, ierodoties sacensību centrā vai vērojot sacensības pa savas mājas logu.

Sacensību organizatori aicina Kocēnu iedzīvotājus būt saprotošiem un neaiztikt kontrolpunktu iekārtas, tāpat lūdz laikā no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.30 samazināt ierasto braukšanas ātrumu, jo sacensībās piedalīsies arī mazi bērni, un sportisti lielā ātrumā pārvietosies dažādos virzienos. Sportistu pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus, aizliegts šķērsot puķu dobes, dārziņus un privātmāju teritorijas. Kocēnu teritorijā atradīsies tiesneši, kas uzraudzīs noteikumu ievērošanu, dažviet būs novilktas sarkanbaltas lentas.

Sacensības organizē Latvijas Orientēšanās federācija un Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs.


Foto: Jānis Līgats
Comments