Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnos notiks florbola turnīrs "OXDOG Ziemassvētku jampadracis - 2015"

Publicēja 2015. gada 21. dec. 04:53Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 21. dec. 04:55 ]
Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, visas dienas garumā Kocēnu sporta namā jau septīto reizi norisināsies par tradīciju kļuvušais florbola turnīrs „OXDOG Ziemassvētku jampadracis - 2015".

Gadu gaitā turnīrs florbola spēlētāju aprindās ir iemantojis plašu popularitāti, tādēļ pēdējos gados tā organizatoriem – biedrībai “Lino.lv” - nav nepieciešams izsludināt pieteikšanos – komandas pašas, jau sākot no rudens, aktīvi piesakās dalībai turnīrā, jo vietu skaits ir ierobežots – par saldajām piparkūku medaļām dota iespēja iespēja cīnītiem 10 komandām.

Kā ierasts, turnīrā piedalīsies ne tikai jau iepriekš zināmas komandas, bet arī nedzirdēti florbola apvienību nosaukumi, kuru sastāvu būs iespēja uzzināt turnīra norises dienā.

A grupā spēlēs komandas SK “Pitoni”, “Vecs kefīrs”, “Resnie Eži”, “STK” un “IBK “Griffin”, savukārt B grupā - “Naukšēni”, “Rubene-87”, “Grinča sievas”, “Baltais Gulbis” un “Čiekuri”.


Spēļu kalendārs:
  • plkst. 10:00 Resnie Eži - SK Pitoni;
  • plkst. 10:25 Grinča sievas - Rubene-87;
  • plkst. 10:50 Vecs kefīrs – IBK Griffin;
  • plkst. 11:15 Čiekuri - Naukšēni;
  • plkst. 11:40 STK – Resnie Eži;
  • plkst. 12:05 Baltais Gulbis - Grinča sievas;
  • plkst. 12:30 SK Pitoni – Vecs kefīrs;
  • plkst. 12:55 Rubene-87 – Čiekuri;
  • plkst. 13:20 IBK Griffin – STK;
  • plkst. 13:45 Grinča sievas - Naukšēni;
  • plkst. 14:10 Resnie Eži - Vecs kefīrs;
  • plkst. 14:35 Rubene-87 – Baltais Gulbis;
  • plkst. 15:00 SK Pitoni – IBK Griffin;
  • plkst. 15:25 Grinča sievas – Čiekuri;
  • plkst. 15:50 STK - Vecs kefīrs;
  • plkst. 16:15 Naukšēni - Rubene-87;
  • plkst. 16:40 Resnie Eži - IBK Griffin;
  • plkst. 17:05 Baltais Gulbis - Čiekuri;
  • plkst. 17:30 STK - SK Pitoni;
  • plkst. 17:55 Naukšēni – Baltais Gulbis;
  • plkst. 18:20 spēle par 9. - 10. vietu;
  • plkst. 18:45 spēle par 7. - 8. vietu;
  • plkst. 19:10 spēle par 5. - 6. vietu;
  • plkst. 19:35 spēle par 3. - 4. vietu;
  • plkst. 20:00 spēle par 1. - 2. vietu.
Aizvadītajā gadā turnīrā uzvarēja komanda "Laukuma karaļi", kurā bija apvienojušies florbola tiesneši, 2. vietā - "Rubene-87", savukārt 3. vietā "Baltais Gulbis".
Comments