Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnos labiekārtos autobusa apgriešanās laukumu

Publicēja 2016. gada 4. apr. 05:37Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 4. apr. 05:56 ]
Lai uzlabotu satiksmes drošību un veiksmīgāk organizētu gājēju plūsmu, Kocēnu novada pašvaldība īstenos autobusa apgriešanās laukuma Alejas ielā 3, Kocēnos labiekārtošanu.

Esošais laukums ekspluatācijas laikā ir nolietojies – ielas apmales ir apdrupušas un izgāzušās, pie iekāpšanas autobusā uz brauktuves krājas lietus ūdens, kā arī pašreizējā gājēju kustības organizācija nav droša – ielas tiek šķērsotas nevēlamās vietās, tādējādi apdraudot ceļa satiksmes dalībnieku drošību.

Labiekārtošanas darbu ietvaros plānots demontēt betona apmales, izveidojot pazeminātas apmales ar braucamo daļu, lai atvieglotu pārvietošanos ar ratiņiem, noņemt esošo bruģa segumu un to saglabāt, demontēt autobusu paviljonus, pēc to atjaunošanas vienu uzmontējot metru tuvāk Alejas ielai un pagarinot soliņu, savukārt otrs paviljons tiks izvietots esošās koka pieturvietas vietā pie pašvaldības ēkas.

Tehnisko projektu pēc Kocēnu novada pašvaldības pasūtījuma izstrādājusi SIA “DCE” (projekta vadītājs U.Dundurs).Pašreizējā situācija

Labiekārtošanas tehniskais projekts
Ċ
Elīna Upīte,
2016. gada 4. apr. 05:37
Comments