Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnos izveidots universāls sporta spēļu laukums

Publicēja 2015. gada 7. sept. 07:24Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 9. sept. 02:53 ]
Lai pilnveidotu Kocēnu pamatskolas skolēnu un Kocēnu iedzīvotāju aktīvās atpūtas iespējas, Kocēnu novada dome veikusi Kocēnu sporta laukuma labiekārtošanu pie Kocēnu pamatskolas.

Labiekārtošanas darbu ietvaros līdzšinējā basketbola laukuma vietā izveidots universāls sporta spēļu laukums ar norobežojošu sētu. Laukumu iespējams izmantot dažādu sporta veidu spēlēšanai - basketbola, volejbola, florbola un tenisa. Uzstādīti jauni basketbola grozi un iegādāti tīkli volejbola un tenisa spēlēšanai.

Darbus veica SIA “Maribu” Kocēnu novada domes izsludinātās iepirkumu procedūras rezultātā. Pašvaldības finansējuma ietvaros aizvadītajā gadā jau veikta futbola laukuma seguma atjaunošana, skrejceliņa pārveide un tā seguma atjaunošana, jaunas tāllēkšanas bedres izveide, atjaunots pludmales volejbola laukums ar norobežojošām līnijām smiltīs un uzstādīti jauni soliņi. Vēl īstenojamo darbu sarakstā ir nojumes uzstādīšana Dabas klasei Kocēnu pamatskolas skolēniem, ka arī apgaismojuma ierīkošana pie universālā sporta laukuma.

Kocēnu novada dome aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un izmantot jauno laukumu tikai tam paredzētajos nolūkos, nebraukt ar skrituļslidām, velosipēdiem un neatrasties neatbilstošos apavos, kas var sabojāt laukuma segumu.

Kocēnu sporta laukuma atjaunošanas un universālā sporta spēļu laukuma izveides kopējās izmaksas ir 74 200 EUR, kas finansētas no Kocēnu novada pašvaldības budžeta.
Comments