Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Aicina Kocēnu novada jauniešus pieteikties dalībai bezmaksas apmācībās

Publicēja 2016. gada 18. maijs 01:38Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 4. aug. 09:11 ]
Kā iepriekš vēstīts, šovasar Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu 38. skautu vienību īsteno Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam finansētu projektu “Rīta zvaigzne”.

Projekta “Rīta zvaigzne” mērķis ir veicināt Kocēnu novada jauniešu personības vispusīgu attīstību, iesaistot lietderīgās brīvā laika pavadīšanas aktivitātēs dabā un stiprinot jauniešu piederības apziņu latviešu tautai un Latvijai.

Lai sasniegtu projekta mērķi, kopā ar projekta sadarbības partneriem un pieredzējušiem speciālistiem Kocēnu novada jauniešiem tiks organizētas piecu dienu apmācības, kas notiks no 29. jūnija līdz 3. jūlijam un kurās aicināts piedalīties ikviens Kocēnu novada jaunietis. Nodarbības balstīsies uz diviem pīlāriem – daba un latviešu tautas kultūra un tradīcijas, jo arī senie latvieši savu dzīvesziņu balstīja cilvēka un dabas mijiedarbībā.

Praktiski darbojoties – mācoties darot, jaunieši iepazīs un apgūs āra dzīves prasmes, tādējādi mudinot jauniešus vairāk brīvā laika veltīt, aktīvi atpūšoties pie dabas, kā arī pilnveidos izpratni par latviešu tautas tradīcijām un kultūras mantojumu. Tuvojoties Latvijas simtgadei, arvien būtiskāk pilnveidot jauniešu zināšanas par latviešu tautas tradīcijām, kultūru un vēsturi, tā stiprinot jauniešu piederības sajūtu savai tautai un valstij.

Pieteikšanās dalībai apmācībās notiek elektroniskā veidā, aizpildot pieteikuma anketu, kas publicēta www.kocenunovads.lv. Pieteikšanās termiņš: 2016. gada 12. jūnijs.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

   

Comments