Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnos notiks Rinaldo un Annas Dribas romantiskais koncerts

7. martā plkst. 18.00 Kocēnu kultūras namā notiks Latvijas kaismīgākā dueta Rinaldo un Annas Dribas, latīņamerikāņu mūzikas kvinteta "Džusendo'' un pasaules deju studijas "Kama" romantiskais koncerts "Kādas mīlas stāsts".

Šis būs viens no Latvijā labi pazīstamās romu grupas "Riči" vadošā solista Rinaldo un ar spāņu šarmu un temperamentu apveltītās Annas Dribas koncertiem krāšņās un sirsnīgās mīlestības dziesmu programmas koncerttūres ietvaros.

Koncertprogrammā izskanēs ikvienam zināmas melodijas par mīlestību. Koncertā būs iespēja dzirdēt Sting, Sarah Brightman, Andrea Bocelli, Joe Dassin, Mirelle Mathieu, Alessandro Safina un citu slavenu pasaules mūzikas izpildītāju dziesmas. Deju studijai ‘'Kama''apmeklētājus iepriecinās ar krāšņiem tērpiem un priekšnesumiem.

Par savu jauno programmu stāsta Anna Dribas: "Mīlestības tēma ir tik daudzšķautņaina un neizmērojama, ka par to dziedās mūžīgi, taču šī ir mūsu kārta izdziedāt savu pieredzi. Vai nav brīnums, ka varu to darīt ar sirdij dārgu cilvēku, līdz ar to neko netēlojot, būt dabiskai un patiesai!". "Bet ne viss šajā stāstā būs tik salds un maigs, jo neiztikt bez šķiršanās, dusmām, ilgām un, protams, greizsirdības", piebilst unikālās balss īpašnieks Rinaldo.

Biļešu cenas: iepriekšpārdošanā 5 EUR, koncerta norises dienā 7 EUR. Biļetes var iegādāties Kocēnu novada domes kasē un Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā.


Comments