Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnieši- labāko florbolistu vidū

Publicēja 2017. gada 6. aug. 23:05Inese Pabērza
Jūlija nogalē Latvijas Florbola savienības (LFS) paziņijusi pagājušās sezonas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus.
Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta labākie spēlētāji

Meitenes U12: rezultatīvākā spēlētāja - Samanta Bērziņa (Rubene/KSS), labākā uzbrucēja - Annija Dārta Dankfelde (FK Ķekavas Bulldogs), labākā aizsardze - Luīze Raseiceva (CPSS/Lekrings), labākā vārtsardze - Madlēna Rozīte (Rubene/KSS);

Meitenes U14: rezultatīvākā spēlētāja - Anna Ankudinova (FK Rīgas Lauvas), labākā uzbrucēja - Kate Jeige (FK Ķekavas Bulldogs), labākā aizsardze - Simona Grāpēna (Rubene/KSS), labākā vārtsardze - Līga Pūtele (Meža kaķi - Daudzeses pamatskola);

Meitenes U16: rezultatīvākā spēlētāja - Laura Gaugere (Rubene/KSS), rezultatīvākā spēlētāja regulārajā turnīrā - Anna Ankudinova (FK Rīgas Lauvas), labākā uzbrucēja - Anna Mūrniece (FK Ķekavas Bulldogs), labākā aizsardze - Kristiāna Elizabete Krūmiņa (FK Rīgas Lauvas), labākā vārtsardze - Laura Viktorija Lucāne (Meža kaķi - Daudzeses pamatskola);

Meitenes U18: rezultatīvākā spēlētāja - Linda Dadajeva (FK Rīgas Lauvas), labākā uzbrucēja - Danute Tinkuse (Rubene/KSS), labākā aizsardze - Una Deksne (FK NND/RJTC), labākā vārtsardze - Elīna Jeige (FK Ķekavas Bulldogs).

Zēni U12: rezultatīvākais spēlētājs - Ralfs Polis (FK Kurši), labākais uzbrucējs - Edijs Šenbergs (FS Masters/Ulbroka), labākais aizsargs - Gustavs Griezītis (FK Kurši), labākais vārtsargs - Alekss Birkenfelds (FK Ķekavas Bulldogs);

Zēni U13, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Andrejs Šķerbergs (Talsu NSS/Krauzers), labākais uzbrucējs - Oskars Tūtāns (Lielvārde), labākais aizsargs - Rihards Upītis (Talsu NSS/Krauzers), labākais vārtsargs - Lauris Kārkliņš (Lielvārde);

Zēni U13, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Kristers Orlovs (Kalsnava/Madona), labākais uzbrucējs - Toms Škutāns (ANV Aizkraukle), labākais aizsargs - Kārlis Ruša (FBK Ādaži), labākais vārtsargs - Dairis Varganovs (FBK Ādaži);

Zēni U14, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Daniels Anis (FS Masters/BT1), labākais uzbrucējs - Markuss Nazarovs (Lielvārde), labākais aizsargs - Armands Savins (Lielvārde), labākais vārtsargs - Niks Kazenko (Lielvārde);

Zēni U14, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Toms Breikšs (Babīte), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Salvis Mežāns (Kalsnava/Madona), labākais uzbrucējs - Toms Dūrens (Babīte), labākais aizsargs - Māris Grabčiks (FBK Ādaži), labākais vārtsargs - Emīls Zīverts (FBK Ādaži);

Zēni U16, 1.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Klāvs Jansons (FK Ķekavas Bulldogs), labākais uzbrucējs - Kristaps Laugalis (FK Ķekavas Bulldogs), labākais aizsargs - Jānis Ragovskis (Talsu NSS/Krauzers), labākais vārtsargs - Raivis Puzulis (Lielvārde);

Zēni U16, 2.divīzija: rezultatīvākais spēlētājs - Salvis Mežāns (Kalsnava/Madona), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Patriks Brieže (FK Rīgas Lauvas), labākais uzbrucējs - Edvards Vimba (Babīte), labākais aizsargs - Alekss Prenclavs (FK Kurši), labākais vārtsargs - Aksels Imbovics (FK Kurši);

Junioru līga: rezultatīvākais spēlētājs - Klāvs Jansons (FK Ķekavas Bulldogs), labākais uzbrucējs - Jānis Ragovskis (Talsu NSS/Irlava), labākais aizsargs - Renārs Stančiks (Talsu NSS/Irlava), labākais vārtsargs - Sandis Venevics (Rockets U19);

Latvijas Veterānu čempionāta labākie spēlētāji

35+: rezultatīvākais spēlētājs - Ēriks Akulovs (Sonora), labākais uzbrucējs - Liene Adamane (Cielaviņu armija), labākais aizsargs - Jānis Kārkliņš (Alusvēderi), labākais vārtsargs - Gustavs Plūme (Alusvēderi);

40+: rezultatīvākais spēlētājs - Ingus Panteļejevs (SC Mēmele/Bauska), labākais uzbrucējs - Raimonds Ūdris (Ekskurzeme/Tukums), labākais aizsargs - Māris Dalbiņš (FK Rīgas Lauvas), labākais vārtsargs - Kaspars Roga (Ekskurzeme/Tukums);

45+: rezultatīvākais spēlētājs - Konstantīns Balzaris (SC Mēmele/Bauska), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Agris Grandovskis (SC Mēmele/Bauska), labākais uzbrucējs - Einārs Gailītis (Rubene), labākais aizsargs - Gints Vecelis (SC Mēmele/Bauska), labākais vārtsargs - Vladimirs Kasparjosts (Lino.lv/Tukums).


Vīriešu 2.līga - mēneša labākie spēlētāji: Andis Pekšs (Impar/Limbaži), Kristaps Pešiks (Tērvete), Vitālijs Lubgāns (Koknese), Māris Skrodis (FK Ķekavas Bulldogs), Jānis Levanovičs (SK Coyote), Linards Ščegoļevs (FK Valka).

Vīriešu 2.līgas labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Gatis Egle (Koknese), rezultatīvākais spēlētājs regulārajā turnīrā - Jānis Levanovičs (SK Coyote), labākais uzbrucējs - Linards Ščegoļevs (FK Valka), labākais aizsargs - Jānis Hartiks (Tērvete), labākais vārtsargs - Artūrs Āboltiņš (Impar/Limbaži).

 

Sieviešu 1.līga - mēneša labākās spēlētājas: Klinta Mārtiņjēkaba (FK Lekrings), Linda Dadajeva (FK Sala), Paula Egle (FK Lekrings), Juta Muravska (Rubene 1), Dana Gulbe (Irlava/Tukums), Rebeka Laure (Rubene 1).

Sieviešu 1.līgas labākās spēlētājas: rezultatīvākā spēlētāja - Juta Muravska (Rubene 1), rezultatīvākā spēlētāja regulārajā turnīrā - Klinta Mārtiņjēkaba (FK Lekrings), labākā uzbrucēja - Klinta Mārtiņjēkaba (FK Lekrings), labākā aizsardze - Paula Zute (FK Sala), labākā vārtsardze - Dana Gulbe (Irlava/Tukums).

Vīriešu 1.līga - mēneša labākie spēlētāji: Elvijs Jankovskis (FK Ogres Vilki), Edgars Ošiņš (RSU/Babīte), Krists Paulovičs (LU/FS Masters), Niks Blumfelds (Lielvārde), Niklāvs Ērcītis (FK Kuldīga), Kaspars Lisovskis (FK JeNo).

Vīriešu 1.līgas labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Elvijs Jankovskis (FK Ogres Vilki), labākais uzbrucējs - Kaspars Lisovskis (FK Jeno), labākais aizsargs - Jānis Justaments (RSU/Babīte), labākais vārtsargs - Edgars Ošiņš (RSU/Babīte).

ELVI līga sievietēm - mēneša labākās spēlētājas: Madara Adamane (Rubene), Inga Ametere (FK Ķekavas Bulldogs), Gunita Kārkliņa (NND), Monika Džigure (FK Rīgas Lauvas), Līga Vancāne (FK Ķekavas Bulldogs), Zeltīte Bankava (Rubene), Santa Torstere (NND).

ELVI līgas sievietēm labākās spēlētājas: rezultatīvākā spēlētāja - Inga Ametere (FK Ķekavas Bulldogs), labākā uzbrucēja - Laura Gaugere (Rubene), labākā aizsardze - Gunita Kārkliņa (NND), labākā vārtsardze - Ilga Jēkabsone (Rubene), vērtīgākā spēlētāja - Laura Gaugere (Rubene), labākā debitante - Kristiāna Elizabete Krūmiņa (FK Rīgas Lauvas).

ELVI līgas sievietēm simboliskā izlase: uzbrucējas - Laura Gaugere (Rubene), Santa Torstere (NND) un Paula Brunovska (FK Ķekava), aizsardzes - Gunita Kārkliņa (NND) un Linda Līce (Rubene), vārtsardze - Ilga Jēkabsone (Rubene).

ELVI līga vīriešiem - mēneša labākie spēlētāji: Pēteris Trekše (Lekrings), Kristers Eglītis (Triobet/Ulbroka), Toms Akmeņlauks (Lielvārde), Matīss Salmiņš (FBK Valmiera), Atis Stepāns (Rubene), Gvido Lauga (SK Pārgauja), Ivars Dišereits (Triobet/Ulbroka).

ELVI līgas vīriešiem labākie spēlētāji: rezultatīvākais spēlētājs - Gvido Lauga (SK Pārgauja), labākais uzbrucējs - Kristers Eglītis (Triobet/Ulbroka), labākais aizsargs - Ivo Balodis (FBK Valmiera), labākais vārtsargs - Renārs Arājs (SK Pārgauja), vērtīgākais spēlētājs - Gvido Lauga (SK Pārgauja), labākais debitants - Roberts Trepšs (Rubene).

ELVI līgas vīriešiem simboliskā izlase: uzbrucēji - Kristers Eglītis (Triobet/Ulbroka), Gvido Lauga (SK Pārgauja) un Toms Akmeņlauks (Lielvārde), aizsargi - Artūrs Jurševskis (Triobet/Ulbroka) un Ivo Balodis (FBK Valmiera), vārtsargs - Renārs Arājs (SK Pārgauja).

Latvijas čempionāta īpašās balvas: labākais jaunais tiesnesis - Artis Denovs un Vitālijs Zalovs, labākais tiesnesis - Mārtiņš Gross un Mārtiņš Larinovs, labākais jaunatnes treneris - Mārtiņš Maķevics (Talsu NSS) un Linda Līce (Rubene/KSS), labākais treneris - Andris Pīlups (Triobet/Ulbroka), par godīgu spēli - "Triobet/Ulbroka".

Comments