Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Klientu ērtībai bankas Citadele Valmieras filiāle pirmdienās strādās ilgāk

Publicēja 2018. gada 29. jūn. 02:53Kristers Blūms
Lai klientiem bankas filiāle būtu ērtāk pieejama, no š. g. 2. jūlija bankas Citadele filiāle Valmierā pirmdienās strādās ilgāk nekā iepriekš – līdz pat 19.00 vakarā.

“Īpaši svarīgi tas ir tuvāko novadu iedzīvotājiem, jo būs iespēja atbraukt uz filiāli, lai nokārtu nepieciešamās finanšu lietas arī pēc darba,” saka bankas Citadele Valmieras filiāles pārvaldnieks Māris Pietkēvičs.

‘’Tiem, kas plāno veikt remontu, iegādāties auto vai īstenot kādu citu lielāku sapni, atgādinām, ka pie mums filiālē ir iespējams saņemt patēriņa un auto kredīta piedāvājumu tikai 15 minūtēs. Tas iespējams arī tiem iedzīvotājiem, kuri nav Citadeles klienti,’’ stāsta Māris.

Banka Citadele Valmierā sniedz plašu bankas pakalpojumu klāstu iedzīvotājiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un korporatīvajiem klientiem. Tāpat tā piedāvā aktīvu un finanšu kapitāla pārvaldīšanas, dzīvības apdrošināšanas, pensiju, līzinga un faktoringa pakalpojumus.

Jaunais Citadeles Valmieras filiāles darba laiks:
P: 08:30 – 19:00
O, T, C: 08:30 – 17:30
Pk: 08:30 – 16:00
S, Sv: slēgts

Banka Citadele ir trešā lielākā banka Latvijā pēc klientu skaita. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele nodrošina norēķinus un karšu maksājumus, aizdevumus, noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes un līzinga pakalpojumus, kā arī virkni ekskluzīvus, unikālus produktus. Citadeles vīzija ir kļūt par labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. 2017. gadā viens no vadošajiem klientu servisa novērtēšanas un uzlabošanas uzņēmumiem Centrālajā un Austrumu Eiropā – “Dive” – atzina Citadeli par banku ar labāko klientu apkalpošanas servisu Latvijā un Lietuvā.

Comments