Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Klāt Latvijas čempionāta florbolā fināls!

Publicēja 2015. gada 8. apr. 05:42Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 8. apr. 06:35 ]
Sestdien, 11. aprīlī, Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā norisināsies 22. Latvijas čempionāta florbolā Elvi līgas fināls gan sieviešu, gan vīriešu komandām. Šogad par medaļām cīnīsies abas "Kocēnu sporta kluba" augstākās līgas komandas "Rubene".

Plkst. 13.00 laukumā dosies vīriešu komanda "Rubene", kas par čempionāta bronzas medaļām mērosies spēkiem ar komandu "Lielvārde".

Plkst. 16.15 sāksies Elvi līgas sievietēm spēle par 1. vietu, kurā par zelta medaļām cīnīsies pašreizējās, septiņkārtējās Latvijas čempiones Kocēnu "Rubene" un FK "Ķekava", ar ko rubenieties finālā tikās arī pagājušajā sezonā.

Lai atbalstītu komandas "Rubene", tiek organizēts bezmaksas līdzjutēju autobuss, kas sestdien uz Jelgavu izbrauks - plkst. 9.00 no Vaidavas centra, plkst. 9.20 no Valmieras Kultūras centra stāvlaukuma, plkst. 9.30 no Kocēnu sporta nama, plkst. 9.40 no Rubenes centra.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz ceturtdienas, 9. aprīļa, vakaram, sazinoties ar Lindu Līci (tālr. 26161625; e-pasts: linda.lice15@gmail.com).

Dienas biļetes cena uz visām spēlēm: 7 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu serviss kasēs. "Rubenes" līdzjutēji aicināti iegādāties biļetes B sektora 1. - 5. rindā.
_______________________________________________________
Komentārus un viedokļus iespējams izteikt sadaļā "DISKUSIJAS"
Comments