Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Klāt jaunā florbola sezona!

Publicēja 2015. gada 18. sept. 00:11Elīna Upīte
Šovakar 18. septembrī, sāksies 23. Latvijas čempionāts florbolā, un kā pirmie jaunajā sezonā laukumā dosies Kocēnu novada vīriešu komanda “Rubene”, kas plkst. 18.30 Rīgas olimpiskajā centrā mērosies spēkiem ar FK “Rīga”.

Jaunajā sezonā komandas galvenā trenera pienākumus pildīs bijušais “Rubenes” spēlētājs un savulaik arī komandas spēlējošais treneris Jānis Inģists, savukārt Ivars Jēkabsons trenera pienākumus apvienos ar spēlēšanu. Pēc vienas sezonas, kas aizvadīta, spēlējot komandas “Mogo/RTU-Rockets” sastāvā, “Rubenē” atgriezies Gatis Akūlovs, piesaistīti vairāki 1. līgas komandas “Rubene-1” spēlētāji – Mārtiņš Jēkabsons, Niks Ādamsons un Dāvis Ādamsons. Pirmajās spēlēs laukumā nebūs manāms Ritvars Bērziņš, kurš komandai pievienosies tuvāko pāris nedēļu laikā.

Pirmās mājas spēles Kocēnu sporta namā “Rubene” aizvadīs nākamās nedēļas nogalē – sestdien, 26. septembrī, plkst. 18.00 sāks cīņu ar komandu “Ulbroka/FS Masters”, savukārt svētdien, 27. septembrī, plkst. 18.00 ar “Talsi/Krauzers”.

Sieviešu komanda “Rubene” pirmo spēli jaunajā sezonā aizvadīs sestdien, 19. septembrī, Kocēnu sporta namā, spēles sākums plkst. 15.30. Pārmaiņas skārušas arī sieviešu komandas sastāvu – jaunajā sezonā komandas sastāvā iekļauta Dace Āboliņa, pēc sezonas pārtraukumā arī Linda Līce un no 1. līgas uz augstāko līgu pārgājusi Juta Muravska, savukārt šosezon laukumā neredzēsim vārtsardzi Jolantu Tauriņu – Ievenieci, Zani Justamenti, Tatjanu Varšu, Zeltīti Bankavu, Karīnu Fatejevu un Santu Torsteri.

Arī nākamās spēles sieviešu komanda "Rubene" aizvadīs savās mājās, Kocēnu sporta namā, - piektdien, 25. septembrī, plkst. 20.30 ar FK "NND" un sestdien, 26. septembrī, plkst. 13.00 ar "Rīgas Lauvas".

Latvijas čempionāta florbolā aktualitātēm iespējams sekot līdzi Latvijas Florbola savienības interneta mājaslapā www.floorball.lv

Comments