Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Klāt florbola sezonas aizraujošākā daļa – izslēgšanas spēles

Publicēja 2016. gada 17. febr. 08:02Elīna Upīte   [ atjaunināts 2016. gada 19. febr. 01:51 ]
Klāt 23. Latvijas čempionāta florbolā aizraujošākā daļa – izslēgšanas spēles, ko šajā nedēļas nogalē uzsāks Kocēnu novada augstākās līgas vīriešu komanda “Rubene” un 1. līgas vīriešu komanda “Rubene-1”.

Regulārā turnīra pēdējā spēlē vīriešu komanda “Rubene” pārliecinoši uzvarēja FBK “Valmiera/ViA” ar rezultātu 10:1. “Rubenes” rindās rezultatīvākais bija Atis Stepāns ar 4 punktiem – 2 vārti un 2 piespēles, 3 vārtu guvumi Ingaram Matisonam, savukārt labākā spēlētāja balva vārtsargam Ārim Aldiņam, kurš atvairīja 30 no 31 pretinieku metiena. Pēc izcīnītās uzvaras “Rubene” līgas kopvērtējuma tabulā ierindojās 4. vietā, iegūstot sava laukuma priekšrocības pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā – 1/4 finālā.

1/4 finālā “Rubenei” pretim stāsies septiņkārtējie Latvijas čempioni Cēsu “Lekrings”. Spēļu sērijā līdz vienas komandas 4 uzvarām pirmās divas spēles notiks Kocēnu sporta namā – sestdien, 20. februārī, plkst. 20.00 un svētdien, 21. februārī, plkst. 16.00. Spēli tiesās tiesneši no Somijas J.Rönnqvist un R. Tervonen.

Visi laipni gaidīti Kocēnu sporta namā! Ieeja - bezmaksas!

Sestdien pirmo 1/4 fināla spēli aizvadīs arī vīriešu 1. līgas komanda “Rubene”, kas dosies izbraukumā uz Svētes pamatskolu, kur plkst. 13.00 sāks cīņu ar Jelgavas novada komandu “JeNo-1”. “Rubene-1” un “JeNo-1” jau tikās pagājušajā piektdienā regulārā turnīra priekšpēdējā spēlē Kocēnos, kurā pagarinājumā ar rezultātu 8:9 uzvarēja jelgavnieki. Nākamajā dienā “Rubene-1” noslēdza regulāro turnīru ar uzvaru spēlē ar komandu “Babīte” (12:4). 1/4 finālā rubeniešiem nepieciešamas 2 uzvaras, lai iekļūtu nākamajā izslēgšanas spēļu kārtā.

Sieviešu augstākās līgas komandai “Rubene” līdz Latvijas čempionāta izslēgšanas spēlēm, kas sāksies ar pusfinālu, atlikušas 4 spēles – puse no tām tiks izspēlētas jau šajā nedēļas nogalē – ceturtdien, 18. februārī, “Rubene” dosies izbraukumā uz Rīgas Olimpisko centru, kur plkst. 21.00 sāks spēli ar FK “NND”, un sestdien, 20. februārī, plkst. 16.30 Kocēnu sporta namā cīnīsies ar FK “Ķekava”. Pagājušajā ceturtdienā Ķekavā “Rubenei” pirmo reizi šajā sezonā izdevās uzvarēt ķekavietes (7:10).

Savukārt sieviešu 1. līgas līderēm – Kocēnu novada “Rubenei-1” - piektdienas vakarā dosies uz Cēsīm un plkst. 20.00 sāks cīņu ar komandu “Lekrings”. Līdz izslēgšanas spēlēm “Rubenei-1” atlicis izspēlēt 4 spēles, tajā skaitā piektdien paredzēto spēli ar “Lekringu”, kā arī FK “NND/RJTC”, “Irlava/Tukums” un FK “Sala”.

Vīriešu 2. līgas komandai “Rubene 2” šovakar plkst. 19.30 spēle ar “Impar Limbaži”. “Rubene 2” turpina cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, tāpēc atlikušajās 3 spēlēs būs svarīgs katrs izcīnītais punkts.
Comments