Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kā Vaidavas „ Fejas” svinēja Rozes dienu

Publicēja 2017. gada 18. maijs 04:38Inese Arhīvs
Tā kā starptautiskajai Rozes dienai šogad ir 10 gadu un tēma ir par cilvēkiem un ideāliem, deju kopas „ Feja” dalībnieces arī nolēma skaisti atzīmēt šo dienu saistībā ar nodejotiem 13 gadiem.

Uz šo jubileju mūsu menedžere Anna Fokerote ar Edīti Miglāni bija īpaši gatavojušās, lai visas tiktu iepriecinātas. Viss bija ar mīlestību radīts un atbilstoši katrai „Feja” dalībniecei izdomāts. Bija noīrēta speciāla telpa „Mazajā Ansī”, brīnišķīgi dekorēta, skanēja klusa, liega mūzika, piemērots galda klājums, valdīja sirsnīga atmosfēra. Edīte bija sagatavojusi planšetes ar tērpiem un koncertiem.

Savā uzrunā Anna atzīmēja, ka 13 gados esam dejojušas 200 koncertos un apguvušas ap 150 dejām, dažas vēl ir procesā. No pašlaik kolektīvā esošajām 13 dejotājām deviņas ir no pirmsākumiem, dažas atnāca nedaudz vēlāk, tātad, patiesi noturīgs kolektīvs! Vienā pārī kopš pirmās dienas dejo Haide un Gurija, kuras tika pirmās suminātas. Ar asprātīgām un jaukām, mazām dāvaniņām tika sveiktas visas pārējās, piemēram, Valentīna par fotografēšanu, Edīte par kultūras darbu, Zinaīda un Anita par transportu, Gurija par dienasgrāmatas rakstīšanu u.t.t.

Feju vadītāja Irēna Džēriņa šajā amatā ir jau 10 gadus, ir daudz macījusies deju semināros. Mēs pateicamies Irēnai par meistarību un pacietību mūs mācot, bet Annai par uzņēmību visu nodrošināt augstā līmenī.

Pēc svinīgās daļas sekoja mūsu atmiņas, dziesmas, anekdotes, mīklu minēšanas, spēles.

Esam lepnas, ka spējam tik ilgi turēties kopā, lai gan dažām ir pāri 80 gadiem. Visu laiku apgūstam jaunas dejas, mācoties tās- vingrinām savas smadzenes, esam sociāli aktīvas, palīdzam viena otrai, atbalstām. Ļoti ātri paiet gadi, ik dienu jācenšas nodzīvot ar labu prātu.

To visu mēs spējam veikt arī tāpēc, ka mūs atbalsta Kocēnu novada dome, Vaidava Ceramics, Vaidavas pagasta vadība, kā arī Kultūras un amatniecības centrs. Paldies visiem!

Pēc Rozes dienas jaukajām svinībām jau esam piedalījušās vairākos koncertos, ieceru mums ir daudz, ejam uz priekšu ar savu dzīves prieku un ideāliem, jo esam „fejas” pašas sev protam uzburt, ko vēlamies.

Informāciju sagatavoja:

Gurija Gustsone
Comments