Jura Neikena Dikļu pamatskolas skolēni piedalīsies Eiropas mēroga festivālā #ERASMUSDAYS2019

Publicēja 2019. gada 2. okt. 05:37Elīna Upīte
Kā informē Jura Neikena Dikļu pamatskolas angļu valodas skolotāja un Erasmus+ projektu koordinatore Evija Kokorite, šogad pirmo reizi Latvijas Erasmus+ projektu īstenotājiem ir iespēja iesaistīties Eiropas mēroga festivālā #ErasmusDienas2019, kas notiek no 10. līdz 12. oktobrim.

Šajā laika posmā Erasmus+ projektu īstenotāji no dažādiem izglītības sektoriem tiek aicināti organizēt dažādus pasākumus, lai veicinātu diskusiju un pieredzes apmaiņu par ieguvumiem no īstenotajiem Erasmus+ projektiem un projektu mobilitātēm.

Jura Neikena Dikļu pamatskola kā Erasmus+ projektu īstenotājskola arī piedalās šajā Eiropas mēroga festivālā ar paneļdiskusijas pasākumu 10. oktobrī, kurā skolēniem būs iespēja dalīties ar pieredzi, kas iegūta Erasmus+ projektu mobilitāšu laikā.

No 2016. gada rudens Jura Neikena Dikļu pamatskola skolēni ir piedalījušies deviņās starptautiskās apmaiņas mobilitātēs un gatavojas jaunai mobilitātei šī gada novembrī Varšavā, Polijā.

Festivālam #ErasmusDays2019 ir izveidota mājaslapa www.erasmusdays.eu, kurā vienotā pasākumu kalendārā ir reģistrēti 2624 pasākumi, kas vienlaicīgi norisināsies visā Eiropā un tai skaitā arī pasākums Jura Neikena Dikļu pamatskolā Kocēnu novadā.

#ErasmusDienas ir Francijas nacionālās Erasmus+ aģentūras iniciatīva, kuru atbalsta Eiropas Komisija.


Comments