Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Jau šajā nedēļas nogalē atdzims leģendārais florbola turnīrs “Vaidavas kauss”

Publicēja 2015. gada 30. jūl. 06:18Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 30. jūl. 06:23 ]
Nedēļas nogalē, 1. - 2. augustā, Kocēnu novada Rubenes un Vaidavas sporta zālēs atdzims savulaik leģendārais florbola turnīrs “Vaidavas kauss”.

Turnīrā piedalīsies 10 vīriešu komandas – A grupā: “Leikers”, “Valmiera”, “Vimba”, “Vaidava”, SK “Spēks”, B grupā: “Pārgauja”, “Rubene-87”, “Old Crabs”, “Naukšēni” un “Kocēni”, kā arī četras veterānu (40+) komandas - “Ekskurzeme”, “Taizels”, “Melnie” un “Sonora/Bauska”.

Spēles vienlaikus norisināsies divās sporta zālēs – Vaidavā un Rubenē. Sestdien, 1. augustā, tiks izspēlētas grupu spēles, savukārt svētdien, 2. augustā, norisināsies izslēgšanas spēles, fināla cīņas un uzvarētāju apbalvošana. Sestdienas vakarā no plkst. 22.00 Vaidavas estrādē turnīra ietvaros notiks diskotēka kopā ar DJ UGA, ieeja - bezmaksas.

Turnīrs “Vaidavas kauss” pirmo reizi notika 1996. gadā. Sākotnēji turnīra formāts bija vienas dienas sacensības, savukārt vēlāk tas kļuva par Latvijā pirmo divu dienu florbola turnīru. Turnīra norises galvenā zāle bija Vaidavā, otra – Rubenē. Gadu gaitā, turnīram attīstoties, tas pārtapa par “Kocēnu kausu” ar galveno zāli Rubenē un otro zāli Vaidavā, kas pirmo reizi norisinājās 2003. gadā. Savukārt 2007. gadā, apvienojot labākas Vaidavas un Kocēnu turnīru tradīcijas un piešķirot tām starptautisku skanējumu, Kocēnos un Valmierā notika pirmais “Latvian Open” turnīrs, kas gadu gaitā kļuvis par Latvijā populārāko pirmssezonas florbola turnīru.

“Vaidavas kausu” organizē biedrības „Kocēnu Sporta klubs” un “VFTK VK” sadarbībā ar Kocēnu novada domi.


Attēlā: Pirmā florbola komanda Kocēnu novadā - "Vaidava"
Ċ
Elīna Upīte,
2015. gada 30. jūl. 06:18
Comments