Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Jauno literatūras talantu konkursā „Bērnu literatūras maģija – 2015” saņemti 73 darbi

Publicēja 2015. gada 29. sept. 05:23Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 5. okt. 08:04 ]
Ikgadējā jauno literatūras talantu konkursā „Bērnu literatūras maģija - 2015 „.. visa pasaule atrodas debesīs. Debesis ieskauj visu pasauli”” saņemti 73 darbi.

Literāru darbu prozas vai dzejas formā dalībai konkursā iesnieguši bērni un jaunieši no visas Latvijas – Cēsīm, Limbažiem, Rencēniem, Dikļiem, Ēveles, Aglonas, Valmieras, Vaidavas, Rundāles, Vecpiebalgas, Rūjienas, Jaunpiebalgas, Trikātas, Vērgales, Daudzeses, Rīgas un Zvejniekciema.

Konkursa noslēguma pasākums norisināsies Dikļos 9. oktobrī no plkst. 10.00. Pasākuma ietvaros notiks radošas aktivitātes skolēniem un izglītojošas lekcijas skolotājiem, ko vadīs rakstnieces Laura Dreiže un Inguna Bauere, māksliniece Marija Astra Reine un lektore Inguna Sāre, konkursa laureātu un dalībnieku apbalvošana un koncerts, kurā muzicēs Lēdurgas folkloras kopa “Putni”.

Jauno literatūras talantu konkursu organizē Kocēnu novada domes un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs.

Konkursa mērķi ir piesaistīt skolēnu interesi literārajai daiļradei, popularizējot latviešu bērnu literatūru, rosināt skolēnos iztēli un prasmi paust savas domas par sabiedrībā notiekošiem procesiem, kā arī attīstīt skolēnos spēju analizēt savstarpējās saskarsmes situācijas un izprast citādību.
Comments