Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izvirzi pretendentus apbalvojumam “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva”

Publicēja 2018. gada 31. janv. 06:24Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 13. febr. 04:22 ]

Kocēnu novadā par tradīciju kļuvis uzņēmēju godināšanas pasākums, kur sveikti tie uzņēmēji  kuri aktīvi darbojas savā nozarē, sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību, veicina nodarbinātību un jaunu darba vietu un produktu radīšanu. Arī 2018. gadā pasākumā “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pulcēs novada komersantus, lauksaimniekus, mājražotājus, kas aizvadītajā gadā ne tikai sekmīgi darbojušies un snieguši ieguldījumu novada labklājības veicināšanā, bet ar savu darbību popularizējuši Kocēnu novada vārdu reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

Uzņēmēju sveikšanai izvirzītas tādas nominācijas kā – ’’Gada lauksaimnieks’’, ’’Gada tūrisma uzņēmējs’’, ’’Ģimene lauku sētā’’, ’’Gada ražotājs’’, ’’Gada amatnieks/mājražotājs’’,  ’’Gada jaunums’’ u.c.

Ikviens interesents aicināts izvirzīt pretendentus apbalvojuma saņemšanai, aizpildot anketu “Kocēnu Novada Vēstis” un nogādājot to Kocēnu novada domē vai pagastu pārvaldēs vai aizpildot elektronisko anketu www.kocenunovads.lv. Pretendentu izvirzīšana norisināsies no 2018.gada 31.01 līdz 09.02.

Apbalvojuma “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pretendentus izvērtēs speciāli izveidota komisija 7 cilvēku sastāvā.

Apbalvojuma “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva” pasniegšanas ceremonija norisināsies 2018.gada 17.martā. Plašāka informācija par pasākuma norises vietu un laiku sekos!
Comments