Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izvērtēs novada sakoptākos īpašumus

Publicēja 2017. gada 11. sept. 16:02Eva EglīteOtrdien, 12. septembrī, norisināsies Kocēnu novada domes rīkotajā konkursā “Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2017” pieteikto objektu apsekošana un izvērtēšana.

Šogad dalībai konkursā saņemti desmit pieteikumi: 

1. Kocēni, Alejas iela 5
2. Kocēni, Dārza iela 10
3. Kocēni, Dārza iela 15
4. Kocēnu pagasts, "Puģīši"
5. Dikļu pagasts, "Madaras"
6. Vaidava, Gaujas iela 5
7. Kocēnu pagasts, "Mazais Ansis"
8. Kocēnu pagasts, "Jaunpīlādži"
9. Kocēnu pagasts, Brandeļi, "Dzirnavas"
10. Kocēnu pagasts, "Jumaras"

Konkursa mērķis ir aktivizēt un mudināt Kocēnu novada iedzīvotājus savas darba un dzīves vietas sakopšanā un latviskās kultūrvides veidošanā, motivēt iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma sakārtošanu, popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē, kā arī attīstīt konkursa dalībnieku un pašvaldības savstarpējo sadarbību un novada iepazīšanu.

Pieteikumus varēja iesniegt gan objekta īpašnieki vai apsaimniekotāji, gan kaimiņi vai garāmgājēji. Saņemto informāciju vērtēs domes apstiprināta Vērtēšanas komisija, apsekojot objektus klātienē.

Apbalvojumu piešķirs nominācijās “Sakoptākā individuālā māja/ģimenes māja ciematā”, “Sakoptākā lauku sēta/ģimenes māja (ārpus apdzīvotām vietām)”, “Sakoptākā daudzdzīvokļu māja”, “Sakoptākais uzņēmums”. Vērtēšanas komisija varēs ierosināt papildus nominācijas. Apbalvojumi tiks pasniegti svinīgā pasākumā rudenī.
Comments