Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izvērtēs konkursā “Kocēnu novada sakoptākā sēta 2016” pieteiktos objektus

Publicēja 2016. gada 26. jūl. 06:07Elīna Upīte
Trešdien, 27. jūlijā, norisināsies Kocēnu novada domes rīkotajā konkursā “Kocēnu novada sakoptākā sēta 2016” pieteikto objektu apsekošana un izvērtēšana.

Izvērtēšanu veiks konkursa komisija – Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, pašvaldības izpilddirektors Māris Permaņickis, projektu speciāliste un lauku konsultante Inese Bērziņa, pagastu pārvalžu vadītāji – Atis Keziks, Atis Antons un Līga Šmaukstele, un daiļdārzniece Zenta Skrastiņa. 

Konkursa uzdevums ir nominēt sakoptākos objektus šādās grupās: sakoptākā individuālā māja ciemā, sakoptākā lauku sēta, sakoptākā daudzdzīvokļu māja un sakoptākais uzņēmums. 

Šogad dalībai konkursā saņemti deviņi pieteikumi.

Konkursa mērķis ir aktivizēt un mudināt Kocēnu novada iedzīvotājus savas darba un dzīves vietas sakopšanā un latviskās kultūrvides veidošanā, motivēt iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma sakārtošanu un attīstīt konkursa dalībnieku un pašvaldības savstarpējo sadarbību un novada iepazīšanu.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 2016. gada novembrī – Kocēnu novada domes organizētajā valsts svētku svinīgajā pasākumā.
Comments