Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izspēlēts Kocēnu nakts Florbols Bērzainē

Publicēja 2018. gada 23. jūl. 22:03Kristers Blūms
Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās florbola sacensības "Kocēnu nakts florbols". Turnīrs tika aizvadīts Bērzaines pagastā uz 2017.gadā izbūvētā daudzfunkcionālā sporta laukuma, kas tika izveidots par Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu. Projekta pieteikums tika iesniegts Vietējā rīcības grupas - biedrības “No Salacas līdz Rūjai” izsludinātajā projektu konkursā, kas īstenots Latvijas lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. 

Sacensības tika aizvadītas trīs vecuma grupās - A grupā (2006.gadā dzimušie un jaunāki), B grupā (2002.gadā dzimušie - 2005.gadā dzimušie) un Cv grupā (2001.gadā dzimušie un vecāki). A un B vecuma grupās sacensību sākums tika noteikts plkst.19.30.

A vecuma grupas Izslēgšanas spēlēs neiekļuva komanda "Valmieras puikas", kuriem turnīrs noslēdzās ar vienu uzvaru un pieciem zaudējumiem. Pusfināla cīņu savā starpā izspēlēja komandas "Sarkanie velni" un "ValRub", spraigā cīņā vietu finālā izcīnīja komanda "ValRub", uzvarot pretiniekus ar rezultātu 4:2. Fināla cīņā tikās grupu turnīra 1. un 2.vietas ieguvēji, savstarpējā cīņā abas komandas pierādīja, ka vietu sadalījums pēc grupu turnīra izspēles palika nemainīgs un par uzvarētājiem, jau otro reizi kļuva komanda "HOT", kas pieveica komandu "ValRub" ar rezultātu 5:1. 

1.vieta Komanda "HOT" (Haralds Apšs, Toms Pētersons, Artis Matīss Fogelis);
2.vieta Komanda "ValRub" (Kārlis Dūmiņš, Emīls Dūmiņš, Georgs Māziņš, Gustavs Siliņš);
3.vieta Komanda "Sarkanie velni" (Jēkabs Riža, Kristians Grīviņš, Adrians Bukšs).

Arī B vecuma grupā uz florbola laukuma kāpa 4 komandas, priekšlaicīgi turnīrs noslēdzās komandai "Burunduki", kas nespēja pārvarēt grupu turnīra cīņas. 1.vietu grupu turnīrā un vietu finālā ieguva komanda "Man vienalga", kas gaidīja savus pretiniekus no pusfināla cīņas. Pusfinālā savā starpā tikās iepriekšējā posma uzvarētājkomanda "Burkāniņi" un komanda "Gan jau būs", nepiekāpīgā cīņā ar rezultātu 2:0 uzvarēja komanda "Burkāniņi", nopelnot sev vietu turnīra finālā. Fināla spēle bija I posma fināla atkārtojums, iepriekšējā turnīrā par čempioniem kļuva komanda "Burkāniņi", aizvadot ļoti rezultatīvu spēli komandai "Man vienalga" izdevās pārspēt pretiniekus ar rezultātu 7:4 un kļūt par otrā Kocēnu novada "Nakts florbola" uzvarētājiem.

1.vieta Komanda "Man vienalga" (Jēkabs Keišs, Māris Parts, Kristers Babris, Mikus Ķikuts);
2.vieta Komanda "Burkāniņi" (Jēkabs Berkolts, Anna Ankudinova, Ralfs Klodžs, Krišjānis Tiltiņš);
3.vieta Komanda "Gan jau būs" (Markuss Dumpis, Kārlis Bitmanis, Ričards Jurjānis). 

Cv grupā uz laukuma devās 7 komandas, grupu turnīru pārvarēt neizdevās trīs komandām - "Trīsžuburis", "Ķažimējie" un "Brenguļi". Ceturtdaļfināla spēli savā starpā aizvadīja komandas "BGB" un "Kvass", kas pirmajā nakts florbola turnīrā savā starpā tikās tikai finālā, aizvadot rezultatīvu spēli ar rezultātu 5:2 uzvarēja un vietu pusfinālā ieguva komanda "BGB", kur viņus gaidīja komanda "Čūksas". Aizvadot ļoti nepiekāpīgu cīņu uzvarētājs noskaidrojās tikai pagarinājumā, kur ar rezultātu 5:4 pārāki bija komanda "Čūksas", pirmā posma uzvarētājus "BGB" atstājot trešajā vietā. Vietu finālā priekšlaicīgi bija nokārtojuši komandas "0,769kg Līnis", abas komandas pierādīja savu piederību turnīra fināla spēlei, šoreiz par uzvarētājiem kļuva komanda " 0,769kg Līnis", kas pārspēja pretiniekus ar rezultātu 3:2.

1.vieta Komanda "0,769kg Līnis" (Atis Stepāns, Gatis Akūlovs, Matīss Mālnieks);
2.vieta Komanda "Čūksas" (Roberts Trepšs, Juris Zilberts, Raitis Mozulis, Ričards Salacietis);
3.vieta Komanda "BGB" (Oskars Keišs, Arnijs Kuratņiks, Reinis Mirkšs).

Arī šajā turnīrā tika noskaidroti vērtīgākie spēlētāji:

A grupā par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts komandas "HOT" spēlētājs Artis Matīss Fogelis;
B grupā par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts komandas "Man vienalga" spēlētājs Jēkabs Keišs;
Cv grupā par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts komandas "0,769kg Līnis" spēlētājs Atis Stepāns.

Sacensību foto atskats ŠEIT
Comments