Izsludināts jauno literatūras talantu konkurss “Bērnu literatūras maģija – 2020”

Publicēja 2020. gada 14. sept. 04:08Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 5. okt. 06:53 ]
Izsludināts ikgadējais jauno literatūras talantu konkurss “Bērnu literatūras maģija – 2020”, kurā piedalīties aicināti bērni un jaunieši no visas Latvijas - sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu, ģimnāziju un arodskolu audzēkņi.

14. konkursa moto ir “Kad mērs ir pilns, prot daba rādīt arī zobus”, kura autors ir novadnieks, rakstnieks, dzejnieks un tulkotājs Viks (Viktors Kalniņš).

Dalībai konkursā jāsagatavo literārs darbs prozas vai dzejas formā, kas līdz š.g. 30. septembrim jāiesniedz klātienē Dikļu pagasta bibliotēkā, jānosūta pa pastu uz adresi Dikļu pagasta bibliotēka, „Cielaviņa", Dikļi, Dikļu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4223 vai jānosūta uz e-pasta adresi brigita.jaunite@kocenunovads.lv.

Konkursa darbi tiks vērtēti trīs grupās: 1. – 4. klase, 5. – 9. klase un 10. – 12. klase. Iesniegto darbu izvērtēšanu veiks žūrijas komisija no 1. oktobra līdz 8. oktobrim, savukārt 9. oktobrī Jura Neikena Dikļu pamatskolā notiks konkursa noslēguma pasākums un konkursa laureātu un dalībnieku apbalvošana.

Jauno literatūras talantu konkursu organizē Kocēnu novada domes un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs.

Konkursa mērķi ir piesaistīt skolēnu interesi literārajai daiļradei, popularizējot latviešu bērnu literatūru, rosināt skolēnos iztēli un prasmi paust savas domas par sabiedrībā notiekošiem procesiem, kā arī veicināt bērnu un jauniešu izpratni par literatūras un mākslas žanru dažādību, liekot apzināties katra individualitāti un unikalitāti kā vērtību. 
Ċ
Elīna Upīte,
2020. gada 14. sept. 04:08
Comments