Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izsludina Kokmuižas svētku logo ideju konkursu

Publicēja 2016. gada 16. aug. 04:19Eva Eglīte   [ atjaunināts 2016. gada 1. sept. 01:11 ]
Ņemot vērā pagājušajā gadā atzinīgi vērtēto atjaunoto Kokmuižas svētku norisi, Kocēnu novada dome, tuvojoties otrajiem Kokmuižas svētkiem, kas notiks 10. septembrī, izsludina Kokmuižas svētku logo ideju konkursu. Konkursā var piedalīties ikviena juridiska vai fiziska persona, un konkursa darbus var iesniegt līdz 2016. gada 5. septembrim (pasta zīmogs).

Konkursa darbu izvērtēšana notiks divās kārtās. Lai noteiktu uzvarētāju, kopvērtējumu veidos aptaujas balsojums Kokmuižas svētku laikā 10. septembrī un žūrijas komisijas vērtējums attiecībā 50:50. Kokmuižas svētku laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja izteikt savu viedokli, balsojot par sev tīkamāko logo variantu.

Pēc darbu izvērtēšanas tiks noteikts konkursa uzvarētājs, kuram piešķirs naudas balvu 150 EUR apmērā, kā arī konkursa ietvaros noteiks simpātiju balvas saņēmējs, kuram tiks piešķirta naudas balva 50 EUR apmērā.

Logo veicinās Kokmuižas svētku atpazīstamību un būs arī paliekoša novada tēla sastāvdaļa, līdz ar to logo jābūt viegli uztveramam, uzmanību piesaistošam, kā arī jāizraisa asociācijas ar Kokmuižu un Kokmuižas svētkiem. Logo izveidē var tikt izmantoti visi grafiskie un gleznieciskie līdzekļi.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejama Kocēnu novada domes Attīstības nodaļā vai lejupielādējama šeit:

Jau vēstīts, ka 10. septembrī, kad Kocēnos otro reizi norisināsies vērienīgie Kokmuižas svētki, pasākuma ietvaros no plkst. 12.00 notiks arī muižas tirgus, kurā piedalīties aicināti amatnieki, mājražotāji un zemnieki. Dalībai tirdziņā interesenti laipni aicināti pieteikties līdz 5. septembrim. 10. septembrī no plkst. 12.00 norisināsies iedvesmojošs pasākums – Kokmuižas svētki, kas visas dienas garumā piedāvās atpūtas iespējas ar plašu un daudzveidīgu programmu. Šī gada svētku tēma būs “Strēlnieki”. Svētku ietvaros notiks dažādi pasākumi ar skanīgiem, muzikāliem priekšnesumiem, koncertiem, rotaļīgām izpriecām, teātra un mākslas programmu, spartakiādi, radošām darbnīcām un meistarklasēm, aktivitātēm ģimenēm ar bērniem, muižas tirgu, ekskursijām Kokmuižā un tās apkārtnē, kā arī svētku balli.


Kokmuižas svētku labdari:

     
    

   
   
 
   


ċ
Eva Eglīte,
2016. gada 16. aug. 04:19
ċ
Eva Eglīte,
2016. gada 16. aug. 04:19
ċ
Eva Eglīte,
2016. gada 16. aug. 04:19
Comments