Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izsludina Kocēnu novada lielformāta vides objektu ideju skiču konkursu

Publicēja 2015. gada 27. okt. 01:15Eva Eglīte
Kocēnu novada dome izsludina Kocēnu novada lielformāta vides objektu ideju skiču konkursu. Ņemot vērā to, ka vides dizaina objekti veicinās novada atpazīstamību un būs paliekoša novada tēla sastāvdaļa, konkursa mērķis ir izraudzīties vairākas ideju skices - atpūtas un tūrisma vides objektam, kuru novietot katrā novada pagasta centrā, velosipēdu novietnei, robežzīmei ar uzrakstu “Kocēnu novads”, kuru iespējams novietot uz Kocēnu novada administratīvās teritorijas robežas, un veikalā novietojamam statīvam/stendam ar uzrakstu “Ražots Kocēnu novadā”, kur izvietot novada suvenīrus un mājražotāju produkciju. Visos šajos objektos jābūt attēlotai un integrētai vienotai stila idejai.

Konkursā var piedalīties ikviena juridiska vai fiziska persona - dizaineri un mākslinieki, arhitekti, ainavu arhitekti, mākslas, arhitektūras un ainavu arhitektūras studiju programmās studējoši augstskolu un koledžu studenti, mākslas skolu audzēkņi un jebkurš cits interesents.

Konkursa darbus var iesniegt līdz 2015. gada 30. novembrim (pasta zīmogs).

Konkursa komisija pēc darbu izvērtēšanas noteiks konkursa uzvarētāju, kuram tiks piešķirta naudas balva 350 EUR apmērā, kā arī konkursa ietvaros tiks noteikts simpātiju balvas saņēmējs, kuram tiks piešķirta naudas balva 100 EUR apmērā.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejama Kocēnu novada domes Attīstības nodaļā vai lejupielādējama šeit:

Nolikums

Pieteikuma anketa

Līguma paraugs


Ċ
Eva Eglīte,
2015. gada 27. okt. 01:15
Ċ
Eva Eglīte,
2015. gada 27. okt. 01:15
Ċ
Eva Eglīte,
2015. gada 27. okt. 01:15
Comments