Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izsludina akciju “Sporta mirklis Kocēnu novadā”

Publicēja 2017. gada 24. janv. 22:52Krista Gromova
Lai apkopotu un novērtētu izcilākos fiksētos foto un video mirkļus Kocēnu novadā, aicinām ikvienu interesentu iesaistīties akcijā “Sporta mirklis Kocēnu novadā”.


Laika periodā līdz 2017.gada 5.februārim aicinām elektroniskā veidā dalīties ar saviem 2016.gadā fiksētiem foto vai video materiāliem, sūtot tos medijiem@kocenunovads.lv, klāt pievienojot informāciju par foto vai video autoru un pasākuma vai epizodes norisi un datumu, kā arī citu, autoraprāt, svarīgu informāciju.

Kocēnu novada dome izvērtēs iesniegtās bildes un video, un spilgtāko mirkļu autorus apbalvos pasākuma “Kocēnu novada sporta laureāts” laikā 2017.gada 18.februārī.


Jau ziņots, ka, lai apbalvotu Kocēnu novada sportistus un trenerus par sasniegumiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīvesveida popularizēšanā un veicināšanā, Kocēnu novada dome 2017.gada 18.februārī pasākumā “Kocēnu novada sporta laureāts” tradicionāli pulcēs novada sportistus, trenerus, sporta dzīves organizatorus un atbalstītājus.

Apbalvojumus saņems vairāk nekā simts novada dažādu sporta veidu pārstāvji, kuri aizvadītajā gadā rezultatīvi startējuši dažāda mēroga sacenībās. Tāpat ņemot vērā sportiskos sasniegumus, tiks paziņoti lauerāti nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris” un “Gada sporta spēļu komanda”.

Arī sporta līdzjutējiem ir iespēja iesaistīties un noteikt aizvadītā gada populārāko sportistu, populārāko sporta spēļu komandu un populārāko sporta notikumu.

No 2017.gada 23.janvāra līdz 5.februārim Kocēnu novada dome www.kocenunovads.lv rīko elektronisko balsošanu. Tā norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā, no 23.janvāra līdz 29.janvārim interesentiem varēs izvirzīt pretendentus apbalvojumu saņemšanai. Savukārt no 30.janvāra līdz 5.februārim tiks organizēta elektroniskā balsošana par sportistiem, notikumiem un komandām, kas pirmajā kārtā būs saņēmuši visvairāk nominācijas.

Jāpiebilst, ka visu iepriekšminēto apbalvojumu piešķiršanai Kocēnu novada dome 2017.gada 19.janvārī apstiprināja apbalvojuma “Kocēnu novada sporta laureāts” nolikumu. Tas nosaka, kā turpmāk piesakāmi sportiskie sasniegumi un par kādiem tiks pasniegti apbalvojumi, kā arī saņemto pieteikumu izvērtēšanu un citu apbalvojumu sportā piešķiršanas kārtību.
Comments