Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Iznācis tūrisma ceļvedis "Susuriņa piedzīvojumi Gaujas Nacionālajā parkā"

Publicēja 2015. gada 9. dec. 05:24Elīna Upīte   [ atjaunināts 2015. gada 10. dec. 01:30 ]
„Susuriņa piedzīvojumi Gaujas Nacionālajā parkā” ir Latvijā pirmais ceļvedis, kurā kopā ar ceļotājiem interesējošu informāciju ievietots piedzīvojuma stāsts ar skaistām ilustrācijām. Grāmata būs lielisks palīgs vecākiem, lai ceļojuma laikā nodarbinātu bērnus un viņi uzzinātu vairāk par vietu, uz kuru ģimene ir atbraukusi.

Grāmata stāsta par Gaujas Nacionālā parka iemītnieka – susuriņa – aizraujošajiem piedzīvojumiem, kuros viņš pludinās pa Gauju, satiek dažādus citus dzīvniekus un iekuļas dažādos piedzīvojumos, apceļojot Siguldu, Cēsis, Valmieru un citas vietas. Grāmatā ievietoti dažādi uzdevumi, laika īsināšanai ceļā vai gaidot maltīti restorānā.

Kocēnu novadā susursiņš aicina apmeklēt Vika pasaku parku, Mucu muzeju, krodziņu "Mazais Ansis", kur izveidota vāveru māja, gleznaino Vaidavas ezeru, šķirnes trušu audzētavu "Mežiņi", Sietiņiezi, veikparku "Rančo", Neikenkalna skaņu birzi un dabas izglītības centru "Vecupītes".

Grāmata izdota latviešu, krievu, angļu un igauņu valodā un bez maksas pieejama visos Gaujas Nacionālā parka tūrisma informācijas centros. To var arī lejupielādēt „Enter Gauja” mājas lapā.

„Enter Gauja” ir Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera izveidotais zīmols ar mērķi veicināt aizsargājamās teritorijas kā vienota tūrisma galamērķa atpazīstamību. „Enter Gauja” apvieno deviņas Gaujas Nacionālajā parkā esošās pašvaldības un vairāk kā 50 uzņēmējus.


Grāmata iznākusi projekta „Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstība” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un administrē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (2.07.2012. līgums Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/001).
Comments