Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Izmanto MOBIO aplikāciju saziņai ar Kocēnu novada pašvaldību

Publicēja 2018. gada 16. febr. 03:55Kristers Blūms


Saziņa ar sava novada pašvaldību kļuvusi vienkāršāka - izmantojot mobilo aplikāciju MOBIO. Mobio ir sadarbības platforma sakārtotas vides veicināšanai, kas nodrošina operatīvu pašvaldības un iedzīvotāju sadarbību vides sakārtošanā un uzlabošanā. Atklāj problēmu – fiksē ar Mobio – seko progresam. 


Par aplikācijas instalēšanu un lietošanu
1. Lejupielādē aplikāciju(App Store vai Google Play store);
2. Ievadi savu tālruņa numuru;
3. Sagaidi īsziņu ar pieczīmju autorizācijas kodu, un ievadi to;
4. Izvēlies no sarakstā esošajām - pašvaldību, kurā dzīvo, vai no kuras vēlies saņemt paziņojumus par aktualitātēm šajā pašvaldībā;
5. Izveido Lietotājvārdu, piemēram savu vārdu un uzvārdu (ja neizveidosi Lietotājvārdu, aplikācija liegs nosūtīt anonīmu ziņojumu, bet varēsi vērot, ko ziņo citi, kā arī saņemt pašvaldības paziņojumus), atgriezies galvenajā izvēlnē;
6. Atļauj aplikācijai piekļūt Tavas atrašanās vietas datiem un tāltuņa fotokamerai;
7. Esi pabeidzis reģistrēšanos, vari sūtīt ziņojumus.

Biežāk uzdotie jautājumi
1. Vai ziņojuma nosūtīšanai ir jāpārslēdzas no vienas pašvaldības uz citu, ja esi aizbraucis uz citu pašvaldību?
Atbilde: Aplikācija automātiski nosaka Tavu atrašanās vietu, un, nosūtot ziņojumu, tas tiks piegādāts attiecīgās pašvaldības dienestam, kurš atbild par attiecīgo jomu.

2. Paziņojumus iedzīvotājiem es saņemšu tikai atrodoties norādītās pašvaldības teritorijā?
Atbilde: Paziņojumus Tu saņemsi no mājas pašvaldības neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Ja esi nolēmis, atrodoties citas pašvaldības teritorijā, paskatīties, kas aktuāls šajā pašvaldībā, savā profilā pārslēdzies uz attiecīgās pašvaldības teritoriju.

3. Ko nozīmē paziņojums “Nav atrasts poligons”?
Atbilde: Šādu paziņojumu saņemsi, ja vēlēsies nosūtīt paziņojumu, atrodoties teritorijā (pašvaldībā), kurā nav pieslēgts Mobio pakalpojums.

4. Kāpēc nevaru nosūtīt ziņojumu, parādās tikai teksts “aizpildi laukus - “vārds uzvārds””?
Atbilde: Ja nav pabeigta reģistrācija – nav aizpildīti lauks “Lietotājvārds”, aplikācija neļauj nosūtīt anonīmu ziņojumu. Aizpildi lauku “Lietotājvārds”, starp pirmo vārdu un otro vārdu ievietojot atstarpi, izej no “Mans profils”, un vari nosūtīt ziņojumu.

5. Kā, lai uzzinu, kurās pašvaldībās pakalpojums ir pieejams?
Atbilde: Sadaļā “Mans profils” ir atrodamas visas pašvaldību teritorijas, kurās pieejams pakalpojums. Ziņojumus par valsts ceļiem var nosūtīt visā Latvijas teritorijā.


      


Comments