Interesenti aicināti piedalīties sapulcē par Vaidavas ezera pludmales attīstību

Publicēja 2020. gada 3. jūn. 00:26Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 12. jūn. 04:12 ]
Piektdien, 12. jūnijā, plkst. 19.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks sapulce, kurā piedalīties aicināts ikviens, kuram ir svarīga turpmākā Vaidavas ezera pludmales attīstība. 

Sapulces tiešraide ŠEIT.

Sarunas laikā pašvaldības pārstāvji un projektētāji iepazīstinās klātesošos ar Vaidavas ezera pludmales attīstības projekta ieceri, paredzēta būvniecības nozares ekspertu prezentācija “Vaidavas ezera pludmales attīstības ieceres atbilstība Vaidavas ezera pludmales specifikai un iedzīvotāju vajadzībām”, klātesošos uzrunās Vaidavas pagasta uzņēmēji, būs pieejams saņemtās iedzīvotāju pretenzijas izklāsts, sapulces dalībniekiem būs iespēja paust savu viedokli un izteikt konstruktīvus priekšlikumus.

Lai nodrošinātu Covid-19 izplatības ierobežošanas noteikumu ievērošanu, dalībai pasākumā nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. To iespējams izdarīt līdz 9. jūnijam (ieskaitot), aizpildot pieteikuma veidlapu, kas publicēta ŠEIT, vai klātienē Vaidavas pagasta pārvaldes kasē.

Sarunas norises gaita tiks protokolēta un veiks audio ierakstu, lai piefiksētu tajā paustās idejas un viedokļus turpmākās attīstības ieceru īstenošanai.

Vaidavas ezera attīstības projekta vizualizācijas:
 
 
 

Informācija par Vaidavas ezera pludmales labiekārtošanas projekta virzību ŠEIT.
Comments